Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni. Folyton...

Nem tudok aludni. Folyton pörög az agyam valamin és nem tudok kikapcsolni. (? )

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni? Kb. egy éve van ilyen "problémám".

Este 10-kor lefekszek, de kb. éjfél / fél 1 van, mire sikerül elaludnom, mert folyton jár az eszem valamin, általában egy zenén. Nem tudom kikapcsolni az agyam. Ebben segítene valami? Pl. relaxálás, vagy ilyesmi?

Előre is nagyon köszönöm az értelmes válaszokat.


14 / L



2013. júl. 15. 20:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

Vegyel este egy forro furdot, egy jo meleg tea. Probalj este lefekves elott egy picit lazitani. Csinalj valami olyat amitol el tudsz lazulni es lenyugtat teged!

Ha huzamosabb ideig fennall ez es nem mulik el erdemes elmennedd a haziorvoshoz es kerj tole tanacsot. Lehet, hogy valami nyugtato segitene!:)

2013. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:)

Nem hiszem, hogy nyugtatóra lesz szükség.:D

2013. júl. 15. 20:57
 3/24 anonim ***** válasza:
Meleg kakaó és számolj bárányokat. Én ezt úgy szoktam elképzelni, hogy egy nagy felhőn van egy csomó bárány, amelyek egyesével átugrálnak egy sorompón. Sose fogynak el persze, de előbb-utóbb elalszom.
2013. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megpróbálom. Köszönöm.:)
2013. júl. 15. 21:08
 5/24 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy egy tó partján ülsz és nézed ahogy hullámzik a víz. :)
2013. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2013. júl. 15. 21:13
 7/24 anonim ***** válasza:

Elso vagyok! Nekem a baranyszamolos nem jott be!:D Azert nem irtam, mert nekem sosem sikerult, nem ertem masnak, hogy mukodik!:D

Azert irtam a nyugtatot, mert en is kuzdottem ilyen problemakkal, es ejjeleket nem aludtam! Nekem csak a nyugtato segitett!:)

2013. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
vedd elő a matekkönyvet és ismételj :P
2013. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A bárányszámolás nekem se.:) Próbáltam lazítani, és egy kicsit hamarabb elaludtam mint máskor, de még így is elég sokat forgolódtam.

Köszönöm a választ.:)

2013. júl. 16. 17:48
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Megy nekem a matek ismétlés nélkül is.:D
2013. júl. 16. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!