Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vadaskert - Tapasztalatok?

Vadaskert - Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy aki már járt ott, vagy tud róla mondani valamit, mi a véleménye róla? Milyenek ott a szakemberek és a dolgozók? Az ellátást milyen minőségűnek találják? Ahol eddig kezeltek, nem igen foglalkoztak az ember lelki egészségével, felajánlották, hogy menjek máshova az egyik ismerősöm pedig a Vadaskertet ajánlotta. Tényleg olyan jó? Milyen tapasztalataitok vannak? (17 éves pánikbeteg, depressziós lány)
2013. júl. 16. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Vadaskertet általában szeretik, többször jártam ott,mint nevelő, de másoktól is jót hallottam, a programjukat is ajánlani tudom, ha szükség van rá. "Gyermek centrikus" - (csúnya szóval élve )- ,és ez fontos.
2013. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jónak jó, csak épp nem használ semmit. Elvagy, mint a befőtt, van kaja, vannak foglalkozások, jófejek az alkalmazottak, de garantáltan ugyanolyan sz*rul fogod magad érezni miután kijöttél.

12 éves korom óta legalább 10x, de talán többször is voltam bent. Most 17 évesen továbbra is depressziós vagyok és meg akarok halni, de legalább van egy kétujjnyi vastag paksamétám zárójelentésekből, és legalább hatféle diagnózisom. Hurrá.

Hagyd a gyermekellátást, menj felnőtt rendelésre. 17 évesen már fogadnak szinte mindenhol.

2013. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!