Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok erről? (több...

Mit gondoltok erről? (több dolog) LENT

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz,de ő már nem jut velem semmire,ezért járok pszichiátriára.Be fognap fektetni 1 hét múlva.Több dolgot is kifognak próbálni velem,mert nem beszélek a gondjaimról senkinek,mert szégyenlem.Amit kérdezni szeretnék:Van olyan,hogy adnak valami szert amitől elmondom,és utána nem tudom mit mondtam?nagyon félek,mert erről a dologról soha senkinek nem beszéltem,mert szégyenlem.

Azért írtam ide,mert nem ismertek és nem tudtok rólam se jót,illetve néhány ember se rosszat mondani.


Még egy dolog!Létezik olyan betegség,hogy az ember fél a saját jövőjétől,múltjától?Illetve fél,ha megismerik?

Ha van akkor milyen betegség/fóbia?


Válaszokat előre is köszönöm!!


2013. júl. 17. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan pszichoterápiás módszer, amelyben szükségtelen elmondani a korábbi olyan dolgokat, amelyet szégyellsz. Ez a KIP. Beszélgettek fűről, fáról, virágról, a természet képeiről, és egyszer csak azt veszed észre, hogy elmúltak a félelmeid. Bővebben:

https://www.youtube.com/watch?v=H1gHvaj-Ayg

2013. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm szépen a válaszát!!
2013. júl. 17. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ha úgysem ismerlek miért nem írod le privibe, hogy mi bánt, nem ígérem, hogy segítek, de már talán attól is jobb lesz, hogy megfogalmazod egy vad idegennek, akivel soha az életben nem fogsz találkozni!?
2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sodium penthotal....igazság szérum...ettől elmondasz mindent...:D
2013. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hmm...igazság szérum??Na ne!!Inkább akkor itthon kuksolok!!

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 18. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!