Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, csúnya dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, csúnya dolog?

Figyelt kérdés

Nos,elég nagyok a melleim és úgy vagyok vele,ha már megadatott,miért ne járhatnék kicsit kivágottabb felsőben?

Mint a nők legtöbbje én is imádom ha megnéznek,imádok csinosan öltözni,ami a párom eléggé zavarja.

Jó,tudom okkal zavarja,hogy más férfiak is megnéznek,de fordított helyzetben én büszke lennék,hogy olyannal vagyok,akit megnéznek mégis csak az enyém! Egyébként nem szoktam a melleim nagyon kirakni,csak azért sejtetően..:)

18/L


2013. máj. 9. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, csúnya
2013. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen az....eléggé ribanc vagy hallode...
2013. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hagy kérjek elnézést...:( :)
2013. máj. 9. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
majd kinövöd..
2013. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én büszke lennék Rád. :) Nézni szabad, a többi dologgal Lenne gond, de ha te nem vagy olyan, akk én se értem mi a baj. :)
2013. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaja, bár azt, hogy ennyi idősen nagyobb melled van mint eszed....azt nem fogod...

Figyu megkérdezed csúnya dolog e....mi azt mondjuk igen

Mire számítottal? Mindenki helyeseljen? Mostmár látom, hogy nem csak a ribancsággal van baj...

2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem,elfogadom a kritikát akkor is ha negatív...:)

Én sem értem mi baj ezzel,nem vagyok olyan,nem akarom elhagyni a párom..3 éve együtt vagyunk.

Lett volna rá lehetőségem,mégsem fordult meg sem a fejemben..;)

2013. máj. 9. 18:48
 8/10 anonim válasza:

Az első pár kommentelő nem normális-.-


Miért lenne csúnya dolog. Nekem a barátom pont azt szereti ha megnéznek,de én sem öltözök ribancnak, csak szereti ha szexisen öltözök.


Szóval szerintem egyáltalán nem rossz dolog. :)

2013. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha van pasid nem kéne!!
2013. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moncsi_csi válasza:
HA TE ÍGY SZERETNÉL ÖLTÖZNI ÉS EZT SZERETNÉD,MONDD MEG A PASIDNAK IS. NEHOGY MÁR Ő SZABJA MEG. HA VAN EGY ILYEN BARÁTNŐD,AKKOR PÉLDÁLÓZZ VELE,HOGY NEKI IS VAN PASIJA,DE MÉGSEM TILTJA MEG NEKI HOGY MIT HORDJON..
2013. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!