Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem meg fogom magam...

Szerintem meg fogom magam ölni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen kilátástalan a helyzetem, épphogy annyi pénzem van hogy enni tudjak, és egyszerűen nem tudok kitörni, már az jár a fejemben hetek óta hogy végzek magammal és akkor nem lesz több gondom.. csak a családom sajnálom.
2013. júl. 20. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha fontos neked a családod akkor ne csinálj hülyeséget, mert nekik azzal,hogy öngyilkos leszel csak nagyon nagy fájdalmat okozol egy életre.
2013. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Tudom ez téged nem vigasztal, de abba gondolj bele, hogy mennyien vannak hasonló élethelyzetben. Picit nézz körül a világba, és látni fogod, hogy milyen sorsok vannak. Ha mindenki öngyilkosságba menekülne?!


Ahogy mondani szokás fő az egészség, a helyzet pedig soha nem reménytelen.

2013. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Az öngyilkosság a gyávák menedéke.

Nem azért kaptad az életed, hogy eldobd, ha nehézségbe ütközöl. Meg kell próbálni tenni ellene és tenni azért, hogy jobb életed legyen. Rengetegen vannak rajtad kívül is kilátástalan helyzetben, de hidd el, nem ez a megoldás.

2013. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, ez most nagy divat. Ez nem normális. A rossz anyagi körülmények sem, de az tényleg mindig volt és lesz is, amíg vannak brutál gazdagok. Nem?
2013. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez lenne a legjobb megoldás. Nem próbálkozni, nem segíteni magadon, hanem kiugrani az ablakon. Hát nem vagy egy küzdőszellem...
2013. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem gyávaság megtenni, viszont én sem tanácsolom. Még úgy sem, hogy nekem is minden nap az jár a fejemben.


Menj el orvoshoz és hidd el, csodákra képes a kezelés!

2013. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
aztán biztos járhat orvosi terápiára hogy ne legyen világfájdalma ha nincs pénze és semmije...-.-alapból nem lenne semmi baja ha erre lenne pénze csak azt tudom mondani ne add fel láss még reményt:( nagyon sajnállak és nekem is ilyesmi gondjaim vannak de megpróbálom a legtöbbet kihozni belőle. próbálj meg vaterán eladni régi ruhákat hogy legyen még pénzed esetleg kölcsönt a szüleidtől:l
2013. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!