Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondanátok valami biztatót?

Mondanátok valami biztatót?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon ki vagyok készülve. egyszrüen úgy érzem, hogy elfogyott az erőm tovább élni és legszivesebben véget vetnék mindennek. Amúgy egészségügyi problémáim is voltak. Irnátok légyszi valami biztatót ami felvíditana egy kicsit.

Ti már éreztétek ezt és ilyenkor mi segitett továbblépni?



2013. júl. 20. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus és kedvet érzel hozzá, kezdj el reiki-vel foglalkozni.Az ilyen kor sokat tud adni.
2013. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd ki magadból, mi a baj. Tudod, erre , hogy "ki vagyok készülve", nem sokat lehet javasolni.
2013. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
zene az jó
2013. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom csak úgy meguntam az egyforma mindennapokat. Semmi változás sem történik és amit szeretnék csinálni azt egy betegségem miatt nem tudom. Amúgy 18/L vagyok.
2013. júl. 21. 20:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Zenét elég sokat hallgatok.
2013. júl. 21. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az szokott segíteni, hogy például ide írogatok. Meg javaslom a szerelem és szex kategóriát, mert ott sokat lehet nevetni.


Mi a problémád? Leírod, vagy titok?

2013. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó köszike nagyon szépen ari vagy.

Ha nem haragszol nem szeretném a problémáim leírni, nem azért mert titok hanem azért mert tulságosan fáj. Üdv!

2013. júl. 23. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:


[link]


Nagyon szép, és jó látni, hogy vannak ilyen emberek.

2013. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a probléma leírása névtelenül is ennyire fáj, akkor bizony annak a végére kell járnod. És igen, kemény menet lesz, de ha nem beszéled ki magadból, és nem próbálod meg feldolgozni, akkor csak tolod magad előtt az egyre növekvő halom problémát, és egyre rosszabb lesz. Ha nekiállsz rendet rakni, akkor az fájdalmas és nehéz lesz, de csak rövidebb távon, utána viszont esélyes, hogy rendben legyél magaddal és a világgal is.
2013. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!