Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre hajlamos...

Pánikbetegségre hajlamos ember merjen elutazni két hétre egy távoli országba?

Figyelt kérdés
Ismerőseimhez mennék ki, egyedül utaznék, azzal még nem is lenne akkora baj. De ismerem magam, új helyeken képes vagyok rosszul lenni, rossz lesz a közérzetem, nincs lehetőségem félrevonulni, egyedül lenni, eléggé félek az egésztől. Merjek belevágni pár nyugtatóval? Jelenleg nincs munkám, itthon sem jó egyedül a négy fal közt, lassan befordulok úgy érzem és még rátesz, hogy félek az úttól is. Mit csináljak???

2013. júl. 22. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menj el
2013. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pánikbetegség az vagy van, vagy nincs. De ettől függetlenül, nekem mindíg honvágyam szokott lenni, ha "kimegyek". Hogy ez mennyire erősödik föl nálad, + a kényelmetlenségek, ezt neked kell tudnod felmérni. Ha itthon nyugodtan tudsz utazgatni, boltokba járni, emberekkel kommunikálni, akkor nagy gond nincse. De ha már itthon is azon kell agyalnod, hogy lemenjek e a boltba, akkor gáz van.
2013. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pánikbetegségre hajlamost úgy értem, hogy eddig kétszer erősödött fel nálam a betegség, jelenleg nincs konkrét pánik betegségem, de szorongó tipus vagyok, indulás előtti hasmenés, hányinger stb ilyenek vannak. Boltba,mindenhova el tudok menni, attól félek inkább, hogy inkább lenne egy szenvedés az egész,mint kikapcsolódás.Ilyen messzire még sose utaztam,mindig kerültem az ilyen helyzeteket, ezért gondoltam egy nagyot, hogy ideje változtatnom és belevágni.
2013. júl. 22. 21:55
 4/5 poiu ***** válasza:
Merjen. Ha egyáltalán latolgatod, az már jó jel.
2013. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

Tehát, ha jól értem, attól félsz, hogy félni fogsz.


Ez egy ördögi kör, csak úgy jutsz ki belőle, ha belevágsz.

2013. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!