Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hétfőn fekszem be a kórházba...

Hétfőn fekszem be a kórházba pszichiátriára. Közölték, hogy reggel mikor bemegyek egyből vért vesznek. Miért? Drogteszt?

Figyelt kérdés

#drogteszt?
2013. júl. 26. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű vérvizsgálat, ne foglalkozz vele, megnézik azzal hogy most milyen a vérképed mert ugye pszichiátrián agyon fognak tömni gyógyszerekkel, ott majdnem minden nap lesz vérvétel, erre készülj fel.

Barátnőm is agyon kínozták amikor benn volt, és mindenféle gyógyszerrel tömték a semmiért, mert egy kis depi miatt csináltak akkora ügyet.

Egyáltalán mi okból fekszel be? Mert lehet hogy ha most szedsz gyógyszert lehet azt vizsgálják hogy milyen kihatással van rád.

2013. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendkívüli szorongásos panaszaim vannak, 2 éve vagyok gyógyszerfüggő próbálok vele leállni. A piával is bajok vannak és életmódot szeretnék váltani és elhatároztam, hogy segítséget kérek. Dönthettem, hogy bejárok alkalomszerűen ambulánsan, vagy befekszem 8-10napra és megpróbálják kideríteni a félelmeim okát. Gyógyszerekkel nem engedem, hogy tömjenek, mert pont ezért megyek be, hogy végre megszabaduljak tőle. Kérdezték, hogy drogot fogyasztok-e... hát azt mondtam, hogy nem de 1-2 vidám cigi elfogyott úgy kb. 1,5 hete. Nem szeretnék ebből bajt... egyébként nem vagyok kábszeres, mármint az vagyok... legális kábszerfüggő vagyok... a rohadt gyógyszeripar gyártotta szemétre vagyok rákattanva és tönkre teszi az életemet. Se az alkohol se a fű nem okoz akkora gondot az életembe, mint ez a szar. Egyébként a füvezés ritka, de 1,5hete valahogy kapcsolatba kerültem vele ez miatt írtam ki a kérdést.
2013. júl. 26. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik régióból vagy?
2013. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit szedsz és mennyit, ha szabad megkérdeznem? Mert én is gyógyszerfüggő vagyok.
2013. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sima vérvétel lesz! Ami mindig a legelső, ha befekszel valahova!
2013. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: minden kórházba kerüléskor elvégzik az alapvető vizsgálatokat, hogy legyen mihez hasonlítani majd a kezelés eredményeit. Mindenhol a laborral kezdenek
2013. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!