Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bocsássam meg a barátnő...

Hogyan bocsássam meg a barátnőmnek akit nagyon szeretek, hogy nem nekem adta a szüzességét?

Figyelt kérdés

Könyörögve kérlek adjatok nekem valami jó tanácsot, mert lassan beleőrülök ebbe.

Tehetetlen vagyok az érzés elleni, hiába tudom, hogy nem kéne éreznem, mert hülyeség.

Akkor is fáj és nem bírom a szerelem, a modern szemlélet és az otthon tanult elvek hármas háborúját.


2009. okt. 23. 21:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
miért adta volna neked? volt előtted valaki, akit szeretett. nem értelek, emiatt utólag miért sértődsz meg, ez nagyon önző.
2009. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Mar hogy erted ezt? Egyutt voltatok amikor felrek*rt? Vagy meg mielott osszejottetek mar nem volt szuz?


Mindket eset eleg vilagos szerintem.


1. eset rugd ki a csajt, mert megcsalt

2. eset rugd ki magadat vazze, normalis vagy?

2009. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolókkal
2009. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ilyen gondja azoknak a pasiknak van akik maguk még szüzek... Veszítsd most el vele, és a következőnél már tapasztaltabb leszel te is, nem lesz kisebbségi érzésed.
2009. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Te nem szereted, mert aki igazán szereti a párját, az nem kérdez ilyeneket. Csak egy objektumnak, egy skalpnak tekinted.
2009. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Tudomásul kellene venned,hogy ma már kinevetik azt a lányt,aki nem szűzen megy férjhez.

Másodszor:a barátnőd,ha jól sejtem,nem a menyasszonyod,hanem a szeretőd.Ha megőrizte volna neked a szüzességét,akkor a jövendő férje "őrülhetne" meg miattad,mert neked adta a szüzességét.

Gondolkozz el ezen,vagy keress magadnak olyan lányt,aki még szűz,és csak azután fekszik le veled,ha már visszajöttetek az oltártól.

Mellesleg,gondolom neked sem ő az első nő az életedben.Akkor ő is jogosan sértődhetne meg rád.

70/N

2009. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ismertétek egymást akkor?

Mert ha nem, akkor ő nem tudhatta, hogy majd jönni fogsz te később..ha tudja, lehet, hogy megvárja, de sajnos egyikünk sem tud így a jövőbe látni.

Fogadd el ezt, nem tudhatta.

2009. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nőjj fel. ma már nem úgy megy hogy egy lány és egy fiú rögtön egymásre találnak és csak ők vannak egymásnak.. egyik jön, másik megy..
2009. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az a múltban volt,most meg most van. Most veled van,de nem sokáig,ha te leragadsz az ő mutljánál.Most csak te meg ő vagytok,zárd ki a többit.
2009. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Gondolom, ezt legalább az első éjszaka óta tudod. Akkor sem volt szűzebb. Mi változott?
2009. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!