Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » AZ mitől lehet, h imádom a...

AZ mitől lehet, h imádom a saját véremet látni? Pl mikor az orrom vérzik

Figyelt kérdés
Néha direkt csinálok magamon vmit,h vérezzek.Pedig nem vagyok ilyen "sátánista",vagy milyen ilyen fekete ruhás,akik feketére festik a szájukat,és azzal menőznek,h imádják a vért :D Meg más emberek vérét se szeretem (mert ált. az emberek meg vannak rémülve,mikor véreznek,azt nem bírom nézni) de a sajátomat meg ennyire szeretem!Ez mitől lehet?
2009. okt. 24. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, van ilyen, hogy valaki szereti a saját vérét.

Az viszont nagyon nem tetszik a szövegedben, hogy általánosítasz, hogy a "fekete ruhások" szeretik a vért. Én is az vagyok, és az egész társaságom, én kifejezetten rosszul vagyok a látványától és akiket ismerek, azok se vér rajongók. Az ilyenről le kellene már szokni!!!!

2009. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,h nem vagyok OLYAN fekete ruhás,akik menőznek az ilyennel,ha te nem vagy olyan,akkor miért veszed magadra?Köszi a választ azért!
2009. okt. 24. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ez attól függ, mit teszel meg ezért. Ha csak szereted látni a véred, akkor nincs semmi baj, ez csak egy kisebb defekt, amilyen mindenkinek van. Ha viszont rendszeresen vagdosod magad, ez befolyásolja a mindennapos életedet, és úgy érzed, nem tudsz anélkül élni, ha nem látod gyakran a saját véred, akkor szakemberhez kell fordulni!
2009. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,azért ennyire nincs eldurvulva a helyzet :) Szakemberhez kellene fordulnom,elég sok "defektem" van,dehát nincs időm ilyesmire sajnos.Meg valahogy éltem eddig is,ezután is menni fog.
2009. okt. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!