Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki valami ötlet? Megoldás?...

Valaki valami ötlet? Megoldás? Vagy valami?

Figyelt kérdés
Nos szóval arról lenne szó h elég erős szorongásom van meg halálfélelmem pánikbeteg vagyok írtak gyógyszert de én nem akarom szedni!a kérdés az lenne h lehet valami komoly bajom ha folyton kattogok valamin nem merek elmenni itthonról mert félek h rosszul leszek stb.. sajnos senki nem áll mellettem ilyen téren..valaki valami ötlet??dokin és gyógyszeren kívül jah és pszichoterápián kívül?? Köszi előre is
2013. júl. 31. 22:34
 1/3 anonim válasza:
Pont azokat nem akarod alkamazni amik segitenének rajtad, gondolom ezekel kapcsolatban is van valami félelmed. Az élet tele van csalódásal de egyben jóval is ha mindentől félni fogsz nem fogod megtapasztalni a jót sem. Szerintem próbáld meg a pszihoterápiát ha kibeszéled a problémát sokkalta jobban fogod utána érezni magadat, és még a gyógyszert sem kel be szedned. Egy jó beszélgetés megkönyebülés lesz a lelkednek.
2013. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emma128 nagyon jól leírta. Csak azok a dolgok segítenének, amit te nem vagy hajlandó végigcsinálni. Addig is talán igyekezzél beszélgetni, hátha megjön a bátorságod...Legalább annyit tegyél meg, hogy kihívod az ügyeletetet, vagy a háziorvost, és iratsz fel valami nyugtatót. Különben mennyi idős vagy?
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 20 éves vagyok
2013. aug. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!