Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kábitóanyaghoz használj...

Milyen kábitóanyaghoz használják a fiatalok a gyertyát? Mert, gondolom a 30 fokos melegben nem fázhattak?

Figyelt kérdés

Szépen elüdögéltek mikor is véletlenül arra vezetett az utam,egy kis mécses égett,aztán észrevettek,eléggé megriadtak.Valamit el is dugtak a zsebükbe néztek csak rám.

Nem szóltam egy szót sem,de mielött szólnék a szüleiknek ,hogy figyeljenek oda,tudnom kéne mi a fenéhez kell?

Nálunk ez nem volt divat tehát erről semmit nem tudok.



#kábítószer #nmécses
2013. aug. 1. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak filmben láttam, hogy a kábszert kiskanálba szórják, és azt melegítik föl gyertyalángon, hogy fecskendőbe lehessen felszívni, amikor folyékonnyá válik.
2013. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Kiskanálba teszik a heroin bázist, és citromsavas vízzel melegítik. Így egy vízoldékony heroin-citrát képződik, amit intravénásan tudnak adagolni. Persze más drognál is szóba jöhet ez a módszer, de ez a leggyakoribb. -Egy gyógyszerész-
2013. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
39%
Lehet h amfetamint akartak, vagy valami egyéb pl. c-listás drogot belőni. Nem gondolom, hogy heroint! - Egy nem gyógyszerész.
2013. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam azt, hogy más drognál is előfordulhat...
2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoat,igen valami ilyesmire gondoltam én is.Elég szomóru,hogy 22 éves fiatalembereknek nem munkát kell nézmie,hanem unalmába az ilyen hülyeségeket.Itt az élő péda,arra ha a gyerek mindent megkap,ha nem dolgozik ugy is jó,dolgozzon anyuci apuci.Félek ugyan hogy rászohatnak,most dillemába vagyok,szóljak-e? a szülöknek mind két gyerek szülei dolgoznak,az egyik gyereknek pedagogus az anyja itt helyben.Már arra is gondoltam a szülö el sem hinné,mert az ö fiacskája oké gyerek,gondolja ő.Még nekem lenne kellemetlen.
2013. aug. 2. 10:08
 6/10 anonim válasza:
A lényeg, hogy ha tényleg droghoz kellett a gyertya, akkor valószínű, hogy tűvel juttatják a vénájukba az anyagot, ami erős függőséget jelent, és rövid időn belül leépíti az embert, szóval én szólnék. Nem lehet, hogy szellemet idéztek és a keresztet rakták el? :) Vagy fegöltek egy bogarat és azt akartak szénné égetni? :) Remélem jól láttad, amit láttál...
2013. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Második: ha citromsavas vízzel melegítik akkor az már heroin hidrocitrát lesz.
2013. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad,van szólok a szülönek,méghozzá az édesapjának,nézze meg a gyerek kezét.Sajnos jól láttam kis mécses volt,szépen égett.de a szeme sem olyan mint volt,mert azota találkoztam már vele.Egy nagyon aranyos tisztelettudó gyerek volt.általános iskolában a fiam osztálytársa volt.
2013. aug. 8. 09:59
 9/10 anonim válasza:
Foglalkozz a saját gyerekeddel..
2013. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
heroinnál szoktak melegítésre
2020. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!