Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki akinek ilyen...

Van valaki akinek ilyen problémája van? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
néha úgy érzem, hogy nem birom tovább és inkább öngyilkos leszek. de aztán rájövök, hogy mi mindent szeretnék még az életben és inkább élek. és ez folyamatosan igy megy. már nem tudom meddig birom. pls.

2013. aug. 1. 22:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
lehet, hogy nincs onbizalmad vagy nem vagy tarsasag kedvelo..de amugy nem normalis. esetleg pszichologus??
2013. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
abban vanigazsát hogy nem szeretem a társaságot vagy a nagy tömeget.köszönöm a választ . és voltam réggebben ,de nem segitett semmi :/
2013. aug. 1. 23:26
 3/11 A kérdező kommentje:
*t
2013. aug. 1. 23:26
 4/11 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


nagyon zaklatott energiák veszik körbe a Földet, csoda hogy nem bolondulnak meg az emberek.

Mindez a Föld és az emberiség felemelkedésével van kapcsolatban.

Keress egy spirituális társaságot: imakör, gyógyítók, meditáció stb...

együtt könnyebb...sőt, egyedül nem megy.

T :)

2013. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nekem is ez a problémám!
2013. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) azértjó tudni hogy nem vagyok egyedül :)
2013. aug. 2. 21:40
 7/11 anonim válasza:

Szia!

10000000000%-ban megtudlak érteni. Nekem mindennapos ez. Figyelj, ha úgy érzed, hogy nem bírod tovább stb, gondolj bele, hogy ezzel elvesztenél egy csatát. Én úgy fogom fel az életet mint egy harcot, ha öngyilkos leszel, akkor feladsz mindent, feladod a harcot, és azt jelentené hogy gyengevagy és eldobod azt az életet amit kaptál Istentől(Ha a vallási nézeteid alapján mástól vagy senkitől akkor a lényeg, hogy az élet amit kaptál.) Ülj le valahol, ahol csend van,nyugalom,nem zavarnak, és gondolj bele hogy vannak szeretteid, Édesanyád, Édesapád érted dolgozott, ha valaha valaki mosolyt csalt az arcodra, megölelt , megfogta a kezed, azt jelentette , hogy számítasz, és neki vagy valaki. Sose szabad hagyni hogy eltapossanak. Állj fel és küzdj tovább. Meglesz a jutalma, az élet kárpótol, csak észre kell venned , és figyelned a jeleit. - u.i. Fel a fejjel! Sose adj fel semmit, tegyél egy újabb lépést, és egy nap eljutsz oda ahova megérdemled, és ahol magad lehetsz, és a szíved fog számítani.

2013. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) azzal hogy most ezeket leirtad erőt adtál nekem. nagyon hálás vagyok. de szerintem ez csak átmeneti lesz.utána ugyis jön egy-sok másik probléma. és hiába mutatom magam erősnek, belül nem vagyok az.
2013. aug. 3. 09:41
 9/11 anonim válasza:
Dehogynem! :) Ha egyszer tudtál erős lenni, máskor is az tudsz lenni , csak bíznod kell önmagadban :)
2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
denehéz. egyébként azt még nem irtam oda hogy 14 éves lány vagyok. és tudom hogy most jönnek olyan kommentek hogy 14 évesen depis vagyok vagy kis csitri meg stb. de ha valaki az én helyemben lenne akkor megértene. ésmost még itt van az iskola váltás is. :/ amúgy is gondjaim voltak az iskolával 2évig magántanuló voltam.
2013. aug. 3. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!