Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy hiszem bipoláris zavarban...

B67 kérdése:

Úgy hiszem bipoláris zavarban szenvedek. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz.
2013. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem szenvedsz abban, ha így diagnosztizálod magad. Aki beteg, soha nem ismerné el, hogy az.

Elmehetsz pszichológushoz, csak más okból kifolyólag. Mondjuk hipochonder címszó alatt.

2013. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi alapján gondolod, hogy ebben a betegségben szenvedsz? Milyen tüneteid vannak?


2: Lehet, hogy jellemző az ilyen emberekre, hogy nincs betegségtudatuk, de van olyan, aki nagyon is tudatában van annak, hogy ez nem oké. Saját magát diagnosztizálni persze nem tudja.

2013. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A depresszióban biztos vagyok. Hipochonder nem hiszem h vagyok, hisz akkor minden pillanatban más baj diagnosztizálnék magamon, ami nem jellemző. Jellemző a családban a depresszió, és én bár viszonylag pozitív személyiség vagyok az elmúlt hónapokban nagyon nem vagyok a toppon. Amit elolvastam ezzel kapcsolatban az stimmel. Ez alapján gondolom, h az vagyok.
2013. aug. 3. 21:28
 5/5 fruzsivagyok válasza:
Nincs mese, el kell menni orvoshoz, itt a fórumon senki nem tud téged diagnosztizálni. Ha van már valami eredmény, írj.
2013. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!