Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Maradt egy doboz (300mgx50)...

Maradt egy doboz (300mgx50) Depakine Chrono-m (bipoláris zavarra és epilepsziára jó) de nekem már nem kell. Hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban le kell adni.
2013. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jún. 10. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

vagy itt, vagy epis fórumon ajánld fel, biztos van,akinek szüksége lenne rá

vagy az orvoshoz is elviheted, és ő odaadja rászoruló betegnek, aki ezt szedi

2013. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vényköteles gyógyszert elajándékozni vagy eladásra kínálni: bűncselekmény. Ezért írtam, hogy le kell adni a gyógyszertárban.
2013. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan most dobtam ki a kukába néhány doboz Aurorixet, Cipralexet és Yarocent. Akkor én most bűncselekményt követtem el? :)
2013. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez veszélyes hulladék. Olvass utána, hogyan kell eljárni ilyen esetekben. Tilos kukába dobni, tilos a wc-be lehúzni stb... És ne kötekedj, ha lehetséges bár ez a tudatlanságodból fakad és nem haragudhatok érte...
2013. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kötekedtem, tényleg most dobtam ki ezeket a gyógyszereket. De a kukás gondolom nem fog miatta izélni, ha esetleg véletlenül meglátja a zsákban, nem?
2013. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én leadtam a gyógyszertárban!
2013. jún. 13. 14:14
 9/9 MissLawliet válasza:

ha van felesleges Keppra, Lamolep,Levil, vagy Topamax valakinek, ne dobjátok ki kérlek benneteket, én szívesen fogadom, mert nem ezeket szedem, és semmiféle támogatást nem kapom

a postaköltséget állom

a Kepprát sajnos az ára miatt kellett abbahagynom, mert nagyon felemelték, és helyette szedem a Levilt, de az nem olyan hatásos

köszönöm

2013. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!