Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ennyire félek?

Normális, hogy ennyire félek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Félek a betörőktől, a bűnözőktől, na de olyan szinten, hogy félek elaludni éjszaka, ha egyedül vagyok itthon késsel(!!) járkálok, nem merek lemenni a pincébe, félek egyedül menni bárhova, sotétbe aludni képtelen vagyok, sötétedés után még az udvarra is félek kimenni...

2013. aug. 6. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez nem teljesen... nem kell ennyire f*sni
2013. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D de erről le lehet szokni?
2013. aug. 6. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
le... idővel bátrabb leszel... de ha most rögtön akarsz leszokni, akkor gondold át... úgyse törnek be, de ha mégis, semmi bajod ne mlesz (ne mazt mondom hogy nem lesz, csak gondolj arra, hogy nem lesz)... zárd be az ajtókat, ablakokat. Vezess be biztonsági óvintézkedéséket, hogy meghalld ha valaki betörne )de amúgy is meghallanád vagy nem? Jó ha alszol nem, az gáz... erre van a zár meg a lakat). Zárd be a szobádat is, támaszd be valamivel az ajtót. Pincébe miért nem mersz lemenni? Mitől félsz, mi van ott? Farkasemberek, szörnyek, földönkívüliek? Ugyan, csak néhány pók meg egér vagy patkány. Nyugodtan menj ki az udvarra, ott sincs semmi... a késsel azért vigyázz meg ne szúrd magad.
2013. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A pincébe szintén betörőktől félek, szörnyekből már kinőttem. A szobám ajtaját nem lehet bezárni, mert a házunkat régebben építették. Az öre ajtókat lecseréltük, viszont az ajtótokban máshol van a zárnyelvnek a helye. Hogy miért törnének be? Pár hónapja a faluban betörtek 1 éjszaka alatt 7(!!) házba.
2013. aug. 6. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor viszont készíts egy puskát a párnád alá, és készülj a legrosszabbra!
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így leírva vicces, de a valóságban nem annyira...
2013. aug. 6. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
A bàtorsàg nem a félelem hiànya,hanem a döntés,hogy létezik fontosabb dolog is a félelemnél!!!!!!
2013. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kicsi kutyát magadnak! Olyat amelyik jól jelez és be tudod vinni a szobádba. Egy őzpincser, vagy csivava, yorkshire terrier megfelelne jelzőkutyának.
2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kutyáktól is félek. :D De azért köszi a válaszokat!
2013. aug. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!