Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hat a Rivotril szorongásra...

Nem hat a Rivotril szorongásra, csak pánikbetegségre? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

3 hónapja szedek Rivotrilt 0,5mg-os kiszerelésben (reggel egy, este egy), de már a kezdetektől érzem, hogy csak pánikbetegségre jó. Pedig régen több mint 1 éve is szedtem, akkor teljesen jól voltam tőle, úgy értem tudtam beszélni emberekkel (mert ez a másik problémám). Nem tudom most mit csinálljak. Emelni kellene az adagot, vagy egy másik szorongáscsökkentő gyógyszert próbáljak ki?


Azt megjegyzem: Vissza vezettem a dolgokat és tudom miért vagyok szorongó és pánikbeteg (lassan 3 éve történt valami) és ezt úgy néz ki hamarosan meg tudom oldani.



2013. aug. 11. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem változtass az adagoláson. Beszélj pszichiáterrel.
2013. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is pánikbeteg voltam és milió gyògyszert kipróbàltam csak a szobámban éreztem magam biztonságban,majd úgy döntöttem elég volt elmentem pszihoteràpiára abba hagytam a gyógyszert annak voltak elvonási tünetei de használt a terápia 1éve volt utoljára rohamom,néha érzek szorongást de tudom kezelni és újra teljes értékű embernek érzem magam és a kapcsolat teremtés sem okkoz problémát
2013. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1 éve hagytam abba a rivót. Évekig szedtem, szabályosan zombit csinált belőlem. Eleinte napi kétszer fél tabletta volt az adag. szorongásra írta fel az orvos.

Ez a fél néhány hónap alatt napi 3-4-5 db lett. Stressztől függően.

Egyik napról a másikra hagytam abba, mert végül remegett a kezem miatta, sírtam, irracionális szorongás gyötört.Az első hetekben megjártam a poklot, vert a víz, következő percben izzadtam, remegtem...de a legdurvább:nem tudtam beszélni az elvonási tünetektől...a szám megmerevedett és hiába próbáltam formálni a szavakat, nem jött ki normális hang a számon. Tanár vagyok...Gondolhatjátok.Ez még kb 3 hónap múlva is visszajött.

aztán egyre jobb lett. cigit is abbahagytam. Még vannak sötét órák, néha napok, még mindig nem alszom normálisan, de nem remegek mint egy alkesz drogos, és nem viselkedek úgy mint egy űzött elmebajos.Ne rivózzatok!

Bocs ha hosszúra sikerült, csak fontosnak érzem, hogy elmondjam, engem lerombolt az a méreg.

2013. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!