Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ezen, és végül is azért ebben a kategóriában teszem fel ezt a kérdést, mert úgy érzem itt (ha szabad ilyet mondani) értelmesebb válaszolókat találhatok.

Szóval a történet annyi, hogy elég fiatal voltam mikor elvesztettem és nem védekeztünk, nem lettem terhes (szerencsére), de eléggé megmaradt bennem az érzés, hogy basszus 14 éves vagyok és lehet terhes. Aztán az akkori barátommal még sokáig együtt voltunk, aztán most így jó pár évvel később szex után még mindig ideges vagyok, hogy "Mi van ha terhes vagyok?" (megjegyzés: a régi párom után a mostani az első akivel le is feküdtem.) Tudom, hogy nem lehet tőle babám, hisz el se ment, még csak a közelében sem volt, de én még is idegeskedek, mert még mindig nem aktuális egy csecsemő. Mit gondoltok, lehetséges, hogy esetleg a régi "élmények" miatt van ez, hogy elkezdem magamnak bemesélni ezt a dolgot?! Vagy bűntudat miatt, hogy megígértem, hogy "jól viselkedünk" és még is lefeküdtünk? (Elég szigorú édesapám) Válaszokat előre köszönöm. 18/L


2013. aug. 11. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem,túl korán voltál így a barátoddal,és ezért gondolsz mindig erre,és ezért vagy ideges emiatt.Szerintem ne aggódj!
2013. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!