Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez rovarfóbia lenne?

Ez rovarfóbia lenne?

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy csak egyfajta rovartól félek, méghozzá a lassan repülőktől. A látványától már izzadni kezdek és hevesen lélegezni. A másik dolog pedig, hogy attól pánikot kapok, ha egy bármilyen, kitinpáncélú vagy kicsit is keményebb rovarra rálépek, vagy rátenyerelek. Emiatt félek mezitláb járni a szabadban :/

Egyszer volt egy olyan esetem, amikor este feküdtem az ágyon, és éreztem, hogy valami kb. egycentis, mászik fel a combomon. Rögtön elkezdtem izzadni és ledermedtem. Utána úgy éreztem, hogy még kismillió rovar is mászkál rajtam :S aztán a falon kezdtem rovarokat látni... nagyon durva lehet, ha már hallucinációkat idézett?

már el akartam menekülni abból a házból


Csak ezek a félelmeim vannak, más rovarok, vagy pókok nem izgatnak



2013. aug. 13. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!