Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az beteges vagy normális, ha...

Az beteges vagy normális, ha a saját véremmel szeretném díszíteni a rajzaimat?

Figyelt kérdés
Szoktam szörnyeket és gyilkosokat rajzolni.Ez a gondolat akkor fogalmazódottmeg bennem mikor véletlenül levágtam a hüvelyk ujjamból egy kis darabot és nagyon sokat vérzett.Arra gomjdoltam hogyha sikerül valami kivételeset csinálnom akkor ceruza helyett vért használok.14/f
2013. aug. 14. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális... pszichológiai eset.
2013. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó pszichiátert.
2013. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez komolyan baj?

Az embernek 5.5 liter vére van.Most mit tesz néhány deci?

2013. aug. 14. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy pszichológust kérdezz meg ezügyben. Ő megmondja neked azt hogy miért nem normális, s azt is hogy miért vagy hülye, nem csak annyit hogy hülye vagy.
2013. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Kazinczy is vérrel keverte a tintát, néha teljesen azzal írt. Mondjuk ő azért, mert szegény volt, a tinta pedig drága.. De akkor is. Annyi sok őrültséget csinál az ember, ez is csak egy lenne a sok közül. Csak arra vigyázz, hogy ha a vér megszárad, már nem lesz olyan szép vörös, és nem biztos, hogy jól mutat a rajzon. Illetve a túl nagy seb örökre nyomot tud hagyni, plusz ott a vérmérgezés veszélye is. Szóval csak óvatosan!
2013. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kószönöm a választ
2013. aug. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!