Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi van velem mostans...

Nem tudom mi van velem mostanság, kihez forduljak? 16L

Figyelt kérdés
Utóbbi pár hónapban kezdek nem normálisan viselkedni. A baj az, hogy senkivel sem tudok beszélni róla. Anyám nem vesz komolyan, magával törődik csak, apám pedig ha megtudná hogy mi van velem nem bírná elviselni. Barátaimat szeretem nagyon, tudnak rólam mindent, de azt hiszik, amiket elmondok nekik az nem fáj nekem, lepattogzik rólam, mert úgy adom le. De igazából egész nap rágódok, hónapok óta. Sőt már évekkel ezelőtt kezdődött. Nem akarom ide leírni, mert nagyon hosszú lenne, egy könyvet is kiadhatnék. Pszichológushoz nem megyek, mert anyám azt mondta, hogy mivel nem vagyok még felnőttkorú így a pszichológus elmond mindent neki amit én mondtam. Ezt nem akarom. Mostanában állandóan egykedvű vagyok, unott, nem dob fel semmi, rajtamaradok a metrón, villamoson, és órák múlva tűnik fel. Öngyilkosságra már évek óta gondolok, de nem mondtam senkinek. Látszólag én vagyok az ügyeletes humorista... Igazából nem lenne bátorságom ahhoz, hogy megöljem magam, de ha egy autó jönne velem szembe nem futnék el, semmi, csak állnék ott. Elkezdtem cigizni, xanax ital vagy a kettő együtt. Nem tudom hova fogok így jutni. Segítsetek kérlek.
2013. aug. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Krónikus depresszió :/

Pedig előbb-utóbb valami segítséget kéne kérned...

2013. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mondana már el mindent anyádnak a pszichológus? Azt biztosan elmondaná neki, mi a problémád, a mi a diagnózis, és anyukád miben segíthet. De köti őt az orvosi titoktartás. Bár a pszichológus igazából nem orvos, de remélem érthető. Nem fogja leadni a drótot anyukádnak, hogy miket mondtál neki. Egyedül pedig nem tudsz kimászni ebből. Ha nem vagy biztos a pszichológussal kapcsolatban, kérdezd meg az iskolaorvost, hogy ilyen esetben mik a pszichológus kötelezettségei. Pl. titoktartás. Az öngyilkossági gondolatok meg xanaxozás piával elég komoly problémák. Jobbulást kívánok neked!
2013. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BladexT válasza:
Írtam üzenetet!
2013. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!