Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki vagdossa magát, az mivel...

Kókuszocska kérdése:

Aki vagdossa magát, az mivel csinálja? És ha leáll vele, akkor a sebek begyógyulnak, vagy örökre takargatnia kell őket?

Figyelt kérdés

#emo #vagdosás #érvágás #öncsonkitás
2013. aug. 21. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Egyik ismerősöm vagdosta magát tinédzserkorában, mert úgy gondolta, hogy erősnek meg különlegesnek fogják őt hinni, hogy tiszta vágás a karja. Ja, meg hogy ő hordja a világ terhét.

Azóta már kicsit normálisabban gondolkodik, megjegyzem, már 19 éves lesz decemberben. A karjai viszont tiszta hegesek még mindig, embertelenül ocsmány, nem tudnak begyógyulni a mély sebek, hiába 6-7 évvel ezelőtt csinálta.

2013. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Még annyi, hogy az anyja borotvájából kiszedte a pengét és avval csinosította magát.
2013. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Hegyezőből kiszedett pengével akár. A sebek nem gyógyulnak be, nagyon csúnya lesz,ne csináld!
2013. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyrészt tényleg nem, ahogy olvashatod is.

hála az égnek, nekem csak egy fehérke csík marad ott, nem heg vagy hasonló szörnyűség

2013. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen mélyre vágsz. Akármivel lehet csinálni, de inkább nem adnék tippeket...
2013. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Egyik barátnőm a kezébe belekarcolta 3 évvel ezelőtt a 'nagy szerelme' nevét..és azóta is látszik...
2013. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én régen vágtam magam, a pengés elmúlt 2 hónap után max, amit egy törött vonalzóval karcoltam véresre az még mindig megvan.
2013. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsilettel, vagy a faragóból kiszedett pengével. Mind megmaradt. De nem bántam meg, és nem is szégyenlem. Ez mutatja, hol voltam, és hol vagyok most.
2013. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én ilyen kis borotva pengével csináltam 4-5 honapja meg mindig latszik. Valahogy megkonnyebultem, felszabadultam tole. De ne probald ki nehez abbahagyni!!!
2013. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TörpeSzörnyeteg válasza:

en eloszor 1 eve csinaltam korzovel ott csak a feher korvonal maradt meg. az abra: <3

aztan pengevel belevestem az egesz alkaromba h I <3 U es a szivbe egy nev kezdobetujet.. az meg mindig ott van es ott is fog maradni.. nem bantam meg bar kaptam a metron meg buszon olyan beszolasokat h "nezd a kezet! - Hagyd ez is csak egy depresszios ku**a"

de nem erdekelt.. aztan nyar elejen szoggel csinaltam (lassabb es fajdalmasabb) csak sima vonalazast a csuklomon..

most lealltam vele egyenlore bar nagyon hianyzik ><


16/L/HardEmo

2013. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!