Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez már depresszió?

Szerintetek ez már depresszió?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és egész nap csak a szobámban vagyok, nem eszem 162cm vagyok és 43 kiló, folyamatosan gépezem vagy egymás után halgatok szomorú számokat és 5-6x elsírom magam, undorodom az emberektől. Anyámmal élek együt de vele nem akarok erről beszélni mert nem értené meg. Sokszor gondolok az öngyilkosságrancsak azért nem teszem meg mert nem akarok a halálommal fájdalmat okozni a családomnak, suliban is zárkozott, visszahúzódó vagyok, nem keresem emberek társaságát, az alvásommal is gond ban mert teljesen eltolódtam 5kor fekszem, 14kor kelek. Álmomban állítólag még beszélni szoktam, ma anyám aztmonda h kb. 20x azt mondtam, hogy jajj meg ilyenek. Mondták, hogy tereljem el a gondolatom vidám zenékkel, de az még rosszabb mert nekem az eröltetett. Csak az tetszik, amin ki tudom adni az érzéseim de az a baj, hogy olyan durva szinten vagyok, hogy folyamatosan sírok. Nem tudom mit tegyek..

2013. aug. 25. 04:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy valóban depresszió. Mindenképpen beszélj erről valakivel, ha anyukáddal nem tudsz/nem akarsz, bárki más ismerős megteszi. Érdemes lenne ellátogatni a háziorvosodhoz is, ő majd továbbküld pszichológushoz.
2013. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!