Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, teljesen tönkreteszem magam?

Figyelt kérdés

Fóbiáim vannak, nem merek kilépni a forgalmas utcára, mert rosszul érzem magam, ha korombéli gyerekekkel találkozom. Néha pánikrohamom van és minden nap fáj a fejem, ezért minden nap gyógyszert szedek be.

Egyszerűen nincs semmi önbizalmam, félek, hogy mások mit gondolnának rólam, stb...

A szüleim ezért dühösek és fenyegetnek, hogy pszichológushoz visznek, de azt nem akarom

Kérlek segítsetek, hogyan tudnék megváltozni?

14/L



2013. aug. 21. 16:11
 1/3 anonim válasza:

Csak bemeséled magadnak!!!!!!

Én azt gondolom rolad h 14 éves vagfy és lány!

2013. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írhatsz üzenetet. Ennyiből nem tudom, hogy mi miatt lehet. Csúfolnak/piszkálnak az iskolában? Történt valami ami miatt így érzel? Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak én egy kicsit idősebb vagyok nálad...
2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először is tojd le mit gondolnak rólad, legalább napi egy órára. Amikor is csak a saját gondolataidat és véleményedet hallgatod. Alakítsd ki, hogy te mit gondolsz magadról és a dolgokról, akkor is, ha az ezer véleménnyel ütközik szembe. Szentelj ezeknek sok időt és mindig többet és többet. Egyszer majd ezek a gondolatok, érzések teszik ki az egész napodat és nem fog érdekelni idegenek véleménye, vagy olyanoké, akik csak bántani akarnak.


Ekkor már jó alapod lesz arra, hogy a sarkadra állj és megvédd magad, ha kell. Kivárni a közoktatás végét a lelki terrorban sokkal rosszabb. Én megtettem és azóta is az gyötör, hogy mikor mit tehettem volna ellene, mikor kellett volna visszaszóljak, mikor fordíthattam volna a sorsomon. A probléma nem oldódott meg azzal, hogy kezembe vettem az érettségi bizonyítványt. Bárhová megyek bennem van, hogy nem tettem semmit önmagamért 12 évig.

2013. aug. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!