Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kis segítségre lenne...

Egy kis segítségre lenne szükségem, már tényleg nem tudom hogy mit tehetnék?!

Figyelt kérdés
Augusztus elején volt egy rosszul létem amikor csak azt éreztem hogy olyan mintha nehezebben fognám fel környezetemet,szédültem,megemelkedett a vérnyomásom. Kórházba vittek, látott neurológus,fül-orr-gégész, teljes vérképet vettek,csináltak 24 órás vérnyomás mérést. De semmit nem találtak..Elküldtek pszichológiára, de ott is azt mondták hogy komolyabb baj nincs, szedjek Valeriana nyugtatót, naponta 3 szemet. Folyamatosan ezen kattog az eszem, semmi nem tud lekötni vagy lefoglalni, félek attól hogy megint rosszul leszek, és nem értem hogy mitől van ez. Kedvetlen vagyok, különösebben semmi sem érdekel, sokszor érzem hogy mennyire jó lenne sírni mert az segítene, nehezen alszom el és nagyon rosszul alszok,folyamatosan fáradtnak érzem magam. Valakinek lenne valamilyen tanácsa hogy mit lehetne még tenni ?
2013. aug. 31. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is rakd helyre a fejedben a dolgokat: nincs komoly szervi betegséged! Végezz olyan dolgokat,amik örömet okoznak,lekötnek, és SPORTOLJ. Amikor rád jön a roham,feküdj le és lazítsd el magad,vegyél mély levegőket ügyelve arra,h a kilégzés és a belégzés is egyensúlyban legyen. Ezt úgy a legkönnyebb elérni,h míg belélegzel számolj 4-ig ,ugyaneddig tartsd bent a levegőt, majd 4-is számolva lélegezz ki. Ez segít az esti ellazulásban,elalvásban is.
2013. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.:)
2013. aug. 31. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!