Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
Meghalt a kutyusunk. Nagyon fiatal volt még szegény, 4 éves, és kiszaladt a kocsi elé. Én húztam le az útról, tiszta vér volt, és még meleg, és ott volt az az imádnivaló kiskutya, holtan, én meg csak letérdeltem mellé, és egyáltalán nem sírtam. Ez kb. két órája volt. Azóta itthon vagyok, a kutya eltemetve, én meg ülök a gépem előtt, mintha mi sem történt volna, miközben a húgom nem tudja abbahagyni azóta sem a zokogást. Sosem tudtam mások előtt sírni, de újabban szinte egyáltalán nem tudok, mintha kőből lennék, de tényleg. 3 éve halt meg a papám, és akkor se sírtam, csak a temetés utáni este egy nagyon kicsit. De mikor megtudtam a halálhírét, egyáltalán nem zaklatott fel, zenét hallgattam, és blokkoltam mindent, bár nem szándékosan, azt hiszem. Mitől lehet ez?

2013. szept. 6. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenki máshogy éli át ezeket a dolgokat. Te úgy látszik nem vagy sírós
2013. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is csak a sírással van gond, nem is érzek igazán semmit... meg filmeken simán tudok bőgni mondjuk.
2013. szept. 6. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs veled mások vagyunk.


itt erőss zsolt felesége nyilatkozik, miután már szinte biztos, hogy meghalt a férje és nem sír, sőt még nevetgél is kicsi, ő ilyen, vele sincs baj:

http://www.youtube.com/watch?v=9h1h90GA8TQ


egyébként ilyen halál esetekben az pl segíthet ráhangolni, ha bizonyos helyekre elmegy az ember. pl ha lemész oda ahova eltemettétek, akkor lehet az segít gondolni rá. ezért is megyünk ki a temetőbe. lehet ott könnyebb lenne a papádra emlékezned az kiszakít a hétköznapokból.

2013. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csilla200 válasza:
nincs olyan hogy nem birsz sirni en 2 ev utan most azert sirtam ujra mert megbantotak es mar nem birtam konnyek nelkul
2013. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!