Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok a bántó, ,...

Miért nem tudok a bántó, , típusú" emberekkel egyenes lenni? Inkább a bosszún, és keresztbetevésen jár az eszem?

Figyelt kérdés

A középiskolás negatív élményeim óta,ha valaki bántó magatartást tanúsít,akkor a bosszún ,és a keresztbetevésen jár az eszem.

Például bántóan beszél vagy bántó dolgokat mond ,és erre én is hasonlóan szólok vagy ugyanazt mondom én is neki fordítva amit mondott.Kikérem magamnak a hangnemet ,amire azt mondják ki a fene vagyok.Ha nem kérem ki ,akkor meg miért hagyom,hogy úgy beszéljek velem?Így se jó,úgy se jó?Ebből általában én húzom a rövidebbet,és én vagyok a szemét.Például sértegeti a gyerekemet,és családomat ,akkor mondok én is valami hasonlót amiből vesztesen kerülök ki(vagy csak úgy érzem). Másik verzió:végig sem hallgatja amit reagálnék,és leordít.Ilyenkor belem van baj,vagy azzal aki bánt.

Harmadik verzió ,mikor valakivel bajom van ,és szeretném a szemébe mondani,és meghátrál vagy leordít,és én nem kínlódok vele tovább.Utána megsértődik,miért nem a szemébe mondtam.Az kiabál akinek a háza ég?Miért ilyenek egyesek?Lehet én akarok megfelelni mindenkinek,és minden szitunak???

Hogyan kell lereagálni az ilyen embereket?


2013. szept. 8. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy ne ragálj, minth meg se hallottad volna, ilyenekkel szóba sem kell állni, köszönés és továbbmenni.
2013. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!