Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A héten valamikor fogok...

A héten valamikor fogok pszichológushoz menni, de én ingyen fogok hozzá járni, az is jó, vagy akiknek fizetni kell jobbak?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok, félek, hogy nem lesz jobb a mostani fojtogató és megőrjítő érzésnél.. Változni akarok, de félek, nem fog segíteni.. Biztos, hogy jobb lesz tőle? 16,lány
2013. szept. 9. 20:53
 1/7 anonim válasza:
En is ingyeneshez jarok!:) es nagyon jo aki nekem van
2013. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó! És mióta jársz? Jobb már? Kb. meddig kell járni, hány alkalom? És hogy fog zajlani? Baj, ha elsírom magam?
2013. szept. 9. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam menni. Igaz, nagyon rendes, de mégis ingyenes. Jártam Rivotrilért pszichiáterhez is, de mégis hagytam aztán az egészet, mert rászoktam. Ennek már 3 hónapja. Nyugodtan legyél vele őszinte, mert arra való.

Biztos, hogy javulni fogsz tőle :D


17f

2013. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is olyan mint minden másik orvos. Van hogy a körzeti igyenes is jó és normális és van hogy el kell menned egy fizetősre, mert különben nem foglalkoznak veled.. Egy próbát mindenképpen megér, egy orvosnak nem befolyásolja a szaktudását az hogy magánpraxist indít-e, vagy sem... Mellesleg sok pszichológus dolgozik valamelyik kerületi rendelőben, kórházban "ingyen" és mellette van fizetős magánrendelése is. Szóval menj el nyugodtan, mondd el őszintén mi a probléma, bátran kérj segítséget, nem baj ha elsírod magad.
2013. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ingyenes nem azt jelenti, hogy szabadidejében csinálja, ő is megkapja érte a fizetését, amit többek közt a Te szüleid is fizetnek (vagy te, ha dolgozol). Tehát nem attól lesz valaki jobb/rosszabb szakember, hogy TB alapon vagy magán alapon jársz hozzá
2013. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kap érte pénzt, de kevesebbet, nem? De akkor már nem aggódok, köszi a válaszokat! Ment a plusz. :D
2013. szept. 10. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, én is ingyeneshez mentem. Figyelj, ki lehet fogni jót is, rosszat is, de nem attól fog ez függeni, hogy magán-e vagy sem. Aki nem jól bánik velem, csak mert TB alapon megyek, ahhoz magánba se mennék!! Érted... Egyébként ne keseredj el, ha nem sikerül kifognod elsőre a neked való pszichológust, nekem több, mint egy évig kellett keresnem, és végül az ötödik jött be, nála vagyok most is
2013. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!