Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden hol tudok elmenni...

Szegeden hol tudok elmenni ingyen pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Szóval kb fél éve kicsin múlott hogy el dobjam az életemet. Kicsit kijózanított, összeszedtem magam, tudom is mit kellene tennem, de a családom szarik rám. Pontosabban faterom, Édesanyám meghalt 2 éve. Azzal dobálózik, hogy már önálló életet kellene 22 évesen élnem, pedig tudja nagyon jól hogy még tanulok, és utána se lesz ilyen egyszerű... Nem dohányzok, nem járok hetente inni, mellette amikor van mit akkor melózok is, szóval nem vagyok annyira mihaszna.

Jelentős előrelépéseket értem el, de mostanság újra visszatérő gondolat lett, hogy beleszarok mindenbe, itt hagyok mindenkit. Legutóbbi öngyilkossági kísérletemet (10 emeletes tetejéről csak egy lépés lett volna) senki nem tudta meg, most meg szeretném ezt előzni.

Sohase kértem senkitől direktben segítséget, inkább magam oldottam meg minden problémámat, most viszont lehet szükségem lenne rá. : /



2013. szept. 12. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
MEnj el a háziorvosodhoz, és kérdezd meg tőle, milyen lehetőségeid vannak, neki ezt tudnia kell!
2013. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sikerült azóta találni valakit?

Én is szegedi vagyok és szeretnék elmenni egy szakemberhez de a magándokik sajnos túl drágák..

2013. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi. Csak összejöttek a dolgok. Szoktam ilyenkor agyalni, hogy vajon mindig ilyen érzékeny leszek majd? Végül is ez már tényleg csak az a tipikus "segítségért kiáltás" kategória részemről. Szóval amikor ezt írtam nem lettem volna képes megölni magamat, és azóta se volt ilyen érzésem.
2013. szept. 22. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, örülök, hogy nagyjából kilábaltál belőle..
2013. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig pont azért kéne mégis dokihoz menned, hogy ne fajuljanak el odáig a dolgok, hogy képes legyél tényleg eldobni az életedet. Amikor még nem annyira súlyos akkor könynebb folalkozni vele, mikor már a gödör legeslegmélyén vagy...
2013. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!