Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lépjek túl?

Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Szóval. Azt hittem, hogy terhes vagyok, nagyon meg voltam ijedve és amíg az orvosra vártam szörnyű napokat/heteket éltem át. Azóta az orvos biztosított, hogy nincs baba, de mégse tudok megnyugodni. Továbbra is szorongok, hogy mi van, ha mégis. Ha már nem is annyira vagyok ijedt, mint eddig, de a rossz emlékek miatt fel vagyok zaklatva. Valakivel volt már hasonló ? Ha igen, hogy tette túl magát ? Válaszokat előre is köszönöm !

#lelkisokk
2013. szept. 18. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A felelossegvallalast kell mindenkepp megtanulni, kulonben orokke felhetunk, hogy mi lesz, mi lesz, ha nem ugy tortenik, ahogy terveztuk, ha valami varatlan er. Hosszu tavon nem jo taktika, ha mindig megakarjuk uszni, es megtorpadunk, ha mashogy is lehet.


Ezen kivul pedig logikusan hozzaallni az esethez, van jogod egy 2. orvost felkeresni valamint terhessegi tesztet csinalni. Emellett pszichiater, pszichologus segithet, ha tobb ilyen kenyszeres gondolatod, akar kenyszercselekveseid lennenek.

2013. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos a dolog, mert 2 negatív teszt + az orvos igazolja, hogy nem vagyok terhes, emellett én is láttam a monitoron az UH képet, hogy nincs baba. De mégis bennem van a szorongás..
2013. szept. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!