Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Normális" hogy semmit sem...

"Normális" hogy semmit sem tudok napok óta enni az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés
El fog múlni?
2013. szept. 20. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy jellemző mellékhatás, egy-két hét után elmúlik, utána az is előfordulhat, hogy meghízol, jobban, mint szeretnéd.
2013. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meddig tartanak a kezdeti rosszullétek kb? Nagyon nehéz elviselni...
2013. szept. 20. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gógyszer-és személyfüggő. Lehet pár nap, de akár pár hét is.
2013. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-4 hetet kell adni a gyogyszernek, ha semmi javulas, vagy nem toleralod, akkor erdemes valtani.


Fluoxetin, venlafaxin, duloxetin, sertralinnal ez nagyon gyakori, egyes mas szerek meg etvagynoveloek pl mirtazapin.


Amugy depresszio alatt is gyakori az etvagycsokkenes, ilyen tuneted a szer szedese elott nem volt?

2013. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Csak" antidepresszánst szedsz? Egyébként sehogy nem normális, hogy napok óta nem eszel!

Ilyenkor szokott az lenni, hogy "azonnal hagyja abba és keresse fel orvosát!"

2013. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanez volt Velem is. Két hétig alig ettem, hánytam és hányingerem volt, de éhes is voltam egyszerre. Ez kb. két hétig tartott, utána jobb lett, de az étvágyam, amióta szedem az antidepresszáns, nem igen nőt, éppen csak eszegetek. Amúgy GAD-om van, generalizált szorongás, és mindig gyomor-bél rendszeri tüneteim vannak, ha elkezdődik a szorongásos roham, ami hála a gyógyszernek egyre kevesebbszer jön elő! kitartást, el fog múlni!

2013. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!