Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől remeg a kezem?

Mitől remeg a kezem?

Figyelt kérdés

Nekem mindig remegett a kezem. Irigylem is azokat, akiknek soha nem...

Reggel jobban, kb. felkelés után 1-2 órán át. Nem szeretek ilyenkor még boltba sem menni, mert amikor fizetek, úgy remegek, mint egy alkoholista, aki még aznap nem itta meg az adagját.

Nem is iszom egyébként soha. De aki ezt látja, azt is hiheti. A vérnyomásom normális, nincs semmi betegségem, gyógyszert sem szedek. Viszont emlékszem rá, hogy már gyerekkoromban is meg volt ez a kellemetlen remegésem. És már 37 éve minden reggel nagyon zavar. Persze napközben sem múlik el, de úgy veszem észre, nem annyira remeg.

Mitől lehet?


2009. nov. 6. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Voltál már ezzel orvosnál?

Nem csak azért remeghet valaki keze, mert még nem itta meg a napi adagját, és nem csak pszichés eredete lehet, hanem idegi (most nem a pszichére gondolok) is.


Voltál már kivizsgáláson?

2009. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg magad idegyógyásszal! Sokféle idegi alapú betegség tünete lehet a kézremegés. Valószínűleg tudnának rajtad segíteni valamilyen gyógyszerrel.
2009. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez kulombozo okok miatt lehet

sokat iszil

ideges vagy

lelki probelemaid vannak

genetikai hiba

izuletproblema

stb


legjobb ha orvoshoz fordulsz ezzel,nem lehet hazilag kigyogyitani

2009. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Parkinzon-kórnak hangzik, mondjuk akkor az arckifejezésedet se tudnád úgy irányítani.
2009. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pakinson-kór?

Na ne...

Annak már rég ki kellett volna derülnie. 37 éves vagyok, és mint írtam, nekem mindig remegett a kezem, főleg reggelente. S ennek már kb. 37 éve....

2010. jan. 18. 12:17
 6/6 anonim válasza:
Az újaidat mindig ropogtatod...
2012. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!