Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normális vagy...

Az mennyire normális vagy átlagos, ha a hétköznapi dolog mögött minduntalanul az ürességet, a semmit érzékelem?

Figyelt kérdés
Amikor szerelmes voltam, akkor úgy éreztem, hogy az életem egy út, ami a boldog jövő felé vezet, de mióta elmúlt (viszonzatlan maradt), azóta újra és újra ürességet érzek nap mint nap.

2013. szept. 29. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ugyanígy vagyok. :/
2013. szept. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nálad mi váltotta ezt ki nem tudod? Nálam ez, hogy viszonzatlan szerelmem volt, meg rájöttem, hogy az életünk egy zárt rendszer, és nem lehet akármit elérni, és akárhová eljutni, mert behatárolt nem csak az időnk, hanem a képességeink is, hogy mit tudunk elérni az életben.
2013. szept. 29. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
nem betegség, a viszonzatlan szerelem a legrosszabb. Nálam is igy volt, (legelső szerelem) egy évig tartott lassan elengedni, aztán jött az üresség.
2013. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez lehet kiváltott nálad egy depressziót. érdemes lenne dokihoz fordulni vele, hogy rendet tegyen a fejedben, és újra színesnek lásd a világot.
2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából már jártam pszichológushoz is, meg pszichiáterhez is, de hát ők nem tudják se a fejemet kicserélni, se a világot megváltoztatni.
2013. okt. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!