Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Valdoxan...

Mi a véleményetek a Valdoxan nevű gyógyszerről?

Figyelt kérdés

Ma írta fel a pszichiáter, mert nagyon nehezen tudok elaludni, ill. a kedvem elég sokszor rossz.

Kicsit félek ettől a gyógyszertől. Kiváltottam már, csak nem akarom elkezdeni, mert holnap utazunk el, és ott egy pohár pezsgő is le fog csúszni szerintem :D

Nem szeretnék hízni egy grammot sem. A tömegem most ideális :D Rá lehet szokni erre a gyógyszerre? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


25f


2013. okt. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem több évig. Eléggé megviseltek a mellékhatásai pl. fáradékonyság, de a szociális fóbiám elmúlt. A kedvem egy cseppet sem lett jobb tőle. Egy pohár pezsgő talán nem árt meg, legalábbis nekem nem szokott.
2013. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Más mellékhatást tapasztaltál? Te is este szedted?

2013. okt. 1. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehezen aludtam el, meg száraz volt a szám asszem. Más nem rémlik, ezer éve volt már. :)
2013. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Antidepresszánst nem írnak fel olyan könnyen, csak ha indokolt. Úgyhogy szedjed, ahogy az orvos mondta. És ne ettől félj, hogy meghízol, hanem a zabálástól. A gyógyszer nem hizlal, ha a beteg nem kezd el falni. De ez önuralom kérdése...
2013. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Úgy érzem, hogy nincs semmi problémám most, úgyhogy szinte indokolatlannak tartom, hogy ezt írta fel...


Amúgy meg gondoltam, hogy a zsírszövet valamiből lesz, és nem abból a pár mg tejcukorból, ami a tabletta segédanyaga :D

Az önuralom meg néha nagyon kevés, ha olyan gyógyszert szed az ember, amitől farkaséhes lesz. Vagy a vízháztartást bolygatja meg, vagy valami módon a metabolizmust. Pl. Medrol tbl.


Köszi az eddigi válaszokat :) Várom a többit :D

2013. okt. 1. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a Yarocen nevű gyógyszertől híztam két hét alatt 10 kilót úgy, hogy ugyanannyit ettem, mint előtte.


Nem a táplálkozástól függ, mert vizesedést, meg rengeteg más dolgot okozhatnak az ilyen szerek.


A Valdoxan a cirkadián ritmusodat hivatott helyre tenni, amitől valószínűleg, ha jól van adagolva, rendbe fogsz jönni. Fogsz tudni majd aludni és nem leszel depressziós.

2013. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 amfora válasza:
100%
Kb fél éve szedem, de inkább fogytam (4 k-ot, mert aktívabb lettem. Többet mozgok, kevesebbet töltöm a fotelt és szgépezek v. tv-zek. Könnyebben döntök kis és nagyobb feladatok elvégzésében. Egy jó hónap alatt szétolvadt a felgyülemlett feszültség gombóc bennem. És ma már eszembe sem jutnak önpusztító ötletek, amik azelőtt mindennaposak voltak.
2016. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bevétele után kb. 1 órával nem vágysz másra, mint az alvásra. Más jótékony hatását nem tapasztaltam, pedig már lassan másfél éve szedem. Hízni nem fogsz tőle.


Ha napközben iszol egy pohár bort vagy pezsgőt, nem lesz semmi gond. Csak gyógyszerrel egy időben ne igyál, mert megterheli a májadat, ugyanis mindkettő ott bomlik le.

2019. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!