Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki kigyogyult...

Van itt olyan aki kigyogyult a pánik betegségböl "csak" a xanax segitségével? Terápia nélkül.

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem fogsz ilyen embert találni. Aki mást állít, az vagy hazudik vagy soha nem volt pánikbeteg csak egy szimpla mezei hisztérika.


Kezelés nélkül a Xanax nagyon hamar függőséget okoz, de ami a fő: a pánikbetegséget kiváltó pszichés okokat nem oldja fel. Értsd: egy idő után gyógyszerfüggő leszel ÉS pánikbeteg. Ha gyógyszer helyett iszol, akkor pedig alkoholista.

2013. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem fogok igy meg gyogyulni... :( Felirta a pszichiáter,de nem beszéget velem...
2013. okt. 2. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Xanaxot szedek szorongásra, jobb híján. Nem fogok meggyógyulni, de megnyugtat.


Pszichiáternek nem is dolga az, hogy beszélgessen veled, hanem csak annyi, hogy gyógyszereket írjon fel. Ha tudsz, menj el pszichológushoz, ő majd tud segíteni, hogy az okát szüntessétek meg a problémának.

2013. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
9%
Hé ez nem igaz, mármint miki egér nem ismerte smájli cirkuszt kedves első. Neked pedig kérdező és hasonló emberek, én is pánik beteg voltam nagyon durván, önbizalmam sem volt szégyenlős is voltam, minden elbaszta a kedvem, több fóbiám is volt, rohadt szarul éreztem magam mondhatni ennek a világnak a betege voltam, és k.r..ra nem illettem ide, mindnen bajom volt, satöbbi: satöbbi: ("gyógyszerek" (Drogok nélkül) cigivel, alkohollal, néha segítettem az öngyógyulást, de egy HÚŐrva megoldotta az összes problémám, azóta nincs más gond velem, csak, hogy néha kicsúszik a számon egy pár k.r.a any.d, mindenki le.z.phat, és egyszer úgyis karóba húzok mindenkit, és leverem a torkán a g..it, bocsi a nagyon extrém és random irományért, de nem igaz hogy magadtól nem gyógyulsz meg, én valami korai pszihoút lettem. Egyszóval valamit valamiért, természetesen, csak kicsit kiadtam a semmit, nem akartam megbántani senkit, csak a pöcköm teli van a minerva világgal, minden megoldható ha már az őrület közelében vagy, (rájössz), és minden létezik, nincs olyan dolog amire ne tudnál természetes megoldást, csak ott van nagyon mélyen az a tudás benned, és jelenleg nem figyelsz a suttogására. Utóirat: a cenzúra erősen élt ebben a hosszú regényben, és mindenki bekaphatja.!
2013. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szia, én is voltam pánikbeteg, velem beszélgetett az orvos, és feladatokat adott, tömegközlekednem kellett, mivel ott jelentkeztek a pánikrohamok napközben, de az éjszakák mindennél szörnyűbbek voltak. Akkoriban a magyar orvosok még nem diagnosztizáltak ilyen néven betegséget, egyszerűen vegetatív neurózisnak nevezték. Kaptam nagyon erős nyugtatókat, nem lettem tőlük jobban, csak meghíztam és tompa lettem. Ekkoriban került a könyvesboltokba a Silva féle agykontroll első kiadása, ezt elolvasva döntöttem úgy, hogy a saját kezembe veszem a gyógyulásomat. Fokozatosan elhagytam a nyugtatókat és az agykontrollt bevetve sikerült magamat újra munkaképessé tenni. Azóta, ha egy szemernyi tünet megpróbál visszalopakodni, azonnal bevetem a jól bevált programozást. Nekem ez sokat segített, a xanaxot még nyugtatóként sem használom, mert rám nagyon rossz hatással van.
2013. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4-es! Mi oldotta meg a problémádat??
2013. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
6-os! Privátban.
2013. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 saveme ***** válasza:
Igaz, hogy én nem voltam pánikbeteg, csupán egy szerencsétlen tévelygő, élet értelmét kereső emberke, de ismerek többeket, akik pszichiáterek kezébe kerültek. Szégyenletes társaság, mert nyomatják csak a gyógyszereket, amitől függő és félzombik lesznek a páciensek. Szeretet, foglalkozás, beszélgetés az nuku. Szóval senkinek eszébe ne jusson gyógyszerekkel kúrálni lelki jellegű problémákat, mert azok nem múlnak el egy kis kémiától. Az trágár hozzászóló Úr nem hiszem, hogy sikeresen kezelte magát, inkább beszerzett helyette mást, és az a gyanúm az agykontrollos is. Egyvalaki szabadíthat meg valósággal, mellékhatás nélkül: Jézus Krisztus. Aki hittel segítségül hívja nevét, azt megtartja.
2013. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
8-as! egyetértek veled nem értünk a lovakhoz. :/
2013. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Bádábim bádábum bádábimbámbum

Jízusz Krájszt, in májámi svájc, bikóz, áj tell dem thö trút.

Ments meg is,....... bekaphatja...! :D

2013. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!