Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a gép előtt nem...

Állandóan a gép előtt nem tudok mást kitalálni, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok a gép előtt egész nap,munkát keresgélek,de eléggé letör ha épp nem hívnak fel. Néha reggeltől estig itt vagyok/ülök és már nagyon unom. Nincs akikkel elhúznék helyekre,sem haverok,semmi. Nem szeretnek engem mások :S

Olyan mintha itt élném le az életem és lassan 30 leszek belátom sok oka van,hogy ide jutottam és azért élek is csak keveset éltem eddig. Sok betegségem volt,de mostmár ki tudnék törni ebből. Az egész életem elcsesződik így ha tovább folytatom ezt. Mit nem lehet neten? Mindent lehet neten is haverkodni és a többi csak sosem lesz az igazi.

Életemben nem ért szinte semmi sem nincs miről beszélnem másoknak :S amik értek és valósak azok rosszak voltak szinte mind. Nem lennék én visszahúzódó mert nincs is értelme ennek. Remélem sikerül ebből kitörnöm ha nem akkor vége. Nem akarom többé ezt a létformát,nem vezet sehová. Ettől lettem a múltba forduló és a lelkem az olyan mint egy 80 éves emberé sokszor örültem,hohy képes vagyok bármire mintha már 100 éves lennék.

Az életem újraindítani már nem tudom pedig jó lenne.

Tudom mi segít csak durva a múlt durva a semmi. hogy egy barom voltam és magamba zárkóztam.. Bárcsak újraindíthatnám az életem!


2013. okt. 1. 21:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Akkor indítod újra az életed amikor csak akarod , nem kell hozzá se pénz, se barátok, se család egyetlen dolog kell AKARATERŐ. Ha azt mondogatod, hogy egy szarkupac vagy és így is fog meghalni valószínűleg ez fog történni . Fontos , hogy ne azt nézd, hogy eddig milyen negatív dolgok történtek veled , hanem mennyi jó vár még rád. Az internet parasztvakítás főleg ,az emberi kapcsolatok szempontjából. Nagyon távol áll a barátságtól és a tiszta emberi érzésektől ami ott zajlik. Igenis tessék kimenni a szabadba , sportolni, könyvtárba járni ,utazgatni elköltözni is akár ( lehet , hogy a levegőváltozás segítene továbblépni és másokkal ismerkedni . Gondolkodj egy kicsit pozitívan mert az életed java még hátra van és még egy csomó jó dolgot tartogat neked , csak annyit kell tenned , hogy akarod.
2013. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi ezt én is így gondolom! De nem történt velem semmi eddig oké a gép és az elzárkózottság miatt csak rossz ha más írja,hogy ez az történt vele velem meg semmi.

Új környezet jó lenne,de nem megy nem tudok költözni mindenhez pénz kell. Kibírhatatlan a fájdalom,hogy velem nem történik semmi sem.

2013. okt. 1. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen időszakaim. Aztán rádöbbentem, hogy a gép előtt töltött idő semmiről sem szólt. 9gag, facebook és társai sok időmet elvették. Vettem egy mély levegőt és letiltottam az oldalakat a gépemen. Ha reflexből vagy szokásból megnyitom, nem jön be és rádöbbenek, hogy ja tényleg nem kéne.


A másik a játékok. Áttértem egy linuxra, ahol semmiféle új vagy régebbi játék nem indul, vagy ha megy is sem az igazi.


Persze ez csak a dolog egyik fele. Keress új elfoglaltságot, táncolj, sportolj, vegyél egy gitárt és aztán csak lesz valami.

2013. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Más rátalál arra amit szeret csinálni :'( én még nem max a géppel kapcsolatosan,de ahhoz papír kell ami meg :S

ha ezt tudnám jobb lenne mindena munka visz előre az kell egyedül csak úgy érzem nehéz az élet így :( vagy másnak könnyebb,de tudom,hogy nem könnyebb


de fáj

fáj minden


ha minden szép másnak az enyém akkor is egy tragédia lesz úgy érzem és már látom is megjelenik előttem vizuálisan

2013. okt. 1. 22:30
 5/12 A kérdező kommentje:

Másnak vannak emberek a közelében érik események történések és HELYT KELL ÁLLNIA!!!!!


és ezáltal csak rossz érzéseim lesznek mások iránt! egyre több és több!!!!!


nem érdeklek senkit sem


más szereti amit csinál és csinál valamit amit dolgozik

én ahol voltam az nem tetszett igazán


az élet nem ad szép dolgokat azt mondják mindenért tenni kell igen igaz csak én teszek,de mi történik,semmi sem!!!


:'(


feleslegesnek érzem magam néha nem fogom ezt nézni,hogy másoknak sikerül és nekem nem!!!!!!! ebből nem kérek

2013. okt. 1. 22:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenki szarik rám és senki sem segít az életben! igazából most nem erre az oldalra értem!
2013. okt. 1. 22:36
 7/12 A kérdező kommentje:
a tett sem mindig hoz eredményt
2013. okt. 1. 23:51
 8/12 A kérdező kommentje:

jobb lesz máshol ahol nem emberek vannak ott legalább mindenki egyforma egyenlő és nincsenek felettem!!!!!!!!


nem érzem ezt az érzést hogy más boldogul én meg nem


más többet ér akkor én meg nem

2013. okt. 2. 00:14
 9/12 Mirk ***** válasza:
100%

Hát ez bizony a jó öreg hamisítatlan nyafogás.

Miért keresne bárki is, ha egész nap a gép előtt ülsz? Mi szépet látnál az életben, ha sosem teszed ki a lábad a házból? Mégis minek kéne sikerülnie, ha nem csinálsz egyáltalán semmit?

Ha szeretnél barátokat akkor kapcsold ki a gépet, öltözz fel és menj ki, keress magadnak néhányat. Ha szépséget akarsz, akkor hallgass zenét, vagy menj ki a rétre.

Nincs neked semmi bajod, csak a nem akarás. Ha nem rakod magad alá a lábad, nyafoghatsz életed végéig is, hogy nem tudsz felállni. Legyen már egy kis akaraterőd. Lassan harminc éves vagy, azaz erőd teljében kéne, hogy legyél.

Kapd össze magad.

2013. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zavaros nyafogás!
2013. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!