Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg kéne említenem a pszicholó...

Meg kéne említenem a pszichológusomnak?

Figyelt kérdés
Már járok pszichológushoz, egyéb okok miatt, viszont nem tudom eldönteni, hogy ezt meg kéne-e említenem neki?Tulajdonképp azért nem mondtam el neki eddig, mert féltem, hogy valaki meghallja. (Ide sem szívesen írok, mert lehet, hogy figyelik a gépem.) Azért tettem fel ezt a kérdést, mert ha mások is megerősítenek, esetleg rá tudom szánni magam, hogy szóljak neki. De a lényeg: mostanában egyre sűrűbben történik a következő. Példázok, mert nem tudok valami jól fogalmazni: korábban már volt szó valamiről, megjegyeztem, hogy mondjuk a belvárosba akarunk menni. Ülünk az autóban és előkerül a téma, akkor viszont már egy másik helyet említenek. Először mindig azt hiszem, hogy félrehallottam. Másodjára már kicsit gyanús, de a harmadik, vagy negyedik után már kiakadok és (nyilván idegesen, mert attól félek, hogy -jelen esetben- eltévedünk) kijavítom őket, mire ők azt mondják, sosem beszéltek másik útirányról. Én viszont TUDOM, hogy nem azt mondták, mert hallottam, hogy mit mondtak!! Az első egy-két alkalommal még jót nevettem rajta, most már nem tudok. Persze lehet, hogy csak én dramatizálom túl...

2013. okt. 6. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenen megemlítened. Ha nem is azt, hogy mit hallottál vagy mit nem hallottál, de legalább azt, hogy ezt te konfliktus helyzetként éled meg és akár el is lehetne kerülni.
2013. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pszichológusnak MINDENT meg kell említeni mindennek van egy gyökere ahonnan ered. Legfontosabbak,hogy mindent el kell mondani még az apróságokat is.
2013. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha felmerült benned,hogy lehet,hogy meg kéne neki említeni,akkor igen,meg kéne.Pszichológushoz járni csak akkor érdemes,ha mindent elmondasz neki.
2013. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El kell mondanod! hogy juthatod ilyen butaság az eszedbe? egyetlen életed van, egyetlen tested van arra pedig vigyázni kell, azt nem szabad elcsúfítani, vagy valami roncs akarsz lenni, valami amiből lefaragtak darabokat? Mit fogsz mutatni egyszer a szerelmednek a bevagdosott, elcsúnyított testedet?


Inkább szeretni és tisztelni kellene önmagadat hisz csak gondolj bele egyedi vagy ezen a világon, nincs belőled még egy! Inkább tedd tökéletesebbé önmagadat, hogy mindenki téged irigyeljen, szeresd és tiszteld önmagad, hogy mások is tiszteljenek!


19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...


Olvass bele és ismerd meg önmagadat érezd át milyen csodálatos és fantasztikus teremtménye a természetnek az ember!

2013. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!