Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért lehetek...

Szerintetek miért lehetek ilyen? Nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy gyárban dolgozom, immár több, mint egy éve kisebb-nagyobb megszakításokkal. És...a mai napig nem tudtam megszokni. Nem egyszer panaszkodtak már a lassúságom miatt, és még mindig félek és izgulok és sokszor azt érzem nem akarom ezt az egészet. Mivel külsős cégnél vagyok, így nem mindig hívnak be. És kicsit örülök azon alkalmaknak, amikor nem kell bemenni, de anyum emiatt nagyon mérges rám. S a fejemhez vágja, hogy akarok dolgozni. Őszintén azért félek innen elmenni, mert félek, hogy máshol sem tudnám jól megállni a helyem és ott annyira nem tolerálnák, hogy egyből el is küldenének. És ezért nem is adtam le az önéletrajzomat máshová de mivel muszáj voltam, egy-két helyre mégis beadtam. Kérdésem: miért vagyok ilyen gátlásos? létezik olyan, hogy valaki ennyire nem akar dolgozni? Én nem akarom ezt elhinni magamról, mert érthető, ha az embernek nem fűlik a foga valamihez, de akkor is meg kell csinálnia, még ha kényszerből is. Életemben nem táncoltam, se nem sportoltam, pedig mindig rá akartam szánni magam, de még sem tettem érte semmit. Színjátszószakkörre is akartam menni, de oda sem jutottam el. Tudom, ez nem tartozik annyira a munkához, de azért említettem meg, mert ezekhez sem volt akaraterőm. Miért van ez??? Miért vagyok folyton ideges és nyugtalan a munkahelyen? Miért érzem azt, hogy szabadulni akarok? És miért nem sikerült megszoknom egy év után sem???

2013. okt. 7. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Válts helyet!

Mindenkinek máa munkahely a jó.

Én sem találom még a helyem. Ha nem akarnál dolgozni akkor szarnál az egészre és otthon lennél vagy akárhol lógnál.

De azért bejársz. Én csináltam nem régiben meredeket és otthagytam egy helyet csak azért mert messze volt meg nen voltak jók a körülmények stb .

Közben..

Én is lassú vagyok alapból nem vagyok egy gyors ember vagy gyorsaság vagy precizitás és akkor inkább a másodikat választom kerül amibe kerül.

Ideges és nyugtalan azért vagy mert nem akarod ezt a helyet jó,hogy 1 évet lehúztál itt ha nincs más akkor maradj itt próbálj valahogyan máshogyan hozzáállni.

Kell egy hely ahol pénzt kapsz ebből él meg az ember.

Meg az is kell(ene),hogy szeresd csinálni nap mint nap.

2013. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok erőt venni magamon, de tényleg nehéz:/ pedig valakinek olyan könnyedén megy. Olyan is van, aki nemrég jött oda, és már jobban megy neki, mint nekem. Olyan nyugodt és higgadt is.
2013. okt. 7. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
akarat.
2013. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nincs kitartásod.

katonaság kellene,

2013. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam női katonaságról, de miért kell egyből ilyen szigorú dolgot leírni? Tudom, hogy akaraterő kérdése, pont ezt írtam, hogy ez olyan nehéz. És nem tudom miért. Oké, hogy akaratgyengeség is lehet, na de ennyire?
2013. okt. 7. 17:17
 6/8 dani900 ***** válasza:

Ha nem akarod csinálni, akkor hol van az akaratgyengeség?


Akarni nem lehet erőltetve, igazából egyszerűen nem akarod. Ha van más lehetőség próbálj meg váltani, amúgy meg ne vedd túl komolyan a kritikákat, mindenhol lesznek lecseszések, de ezzel számolni kell, és nem túlizgulni a dolgot, ha tudsz változtatsz, ha nem akkor meg úgy is jól végzed a dolgodat, mert ha nem lennél elég jó kirágnának, és nem csesztetnének.

2013. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dani900 ***** válasza:
Akarom mondani kirúgnának :)
2013. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és leginkább azért köszönöm, mert nem letoló vagy bíráló volt a válaszod, hanem teljesen korrekt, normális válasz. És persze az elsőnek is köszönöm a válaszát.
2013. okt. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!