Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más ilyen helyzetben, hogy...

Más ilyen helyzetben, hogy ment a változtatás?

Figyelt kérdés

Hm mikor letelik a melo, akkor jövök csak rá mennyire bezárkóztam a kis világomba, nincs olyan barát akivel őszintén önfeledt beszélgetnék, és nincs barátnő. Szinte csak a munka, meg persze hobbimba temetkezem. Azt gondolom nagyon elszoktam a laza beszélgetéstől. és negatívan állok a lányos dolgokhoz, ismerkedéshez. Ezáltal többet várom el hogy a lány kezdeményezzen, de egyszerűen ha én megyek és azt látom ha valami nem úgy sül el, ahogy, hülyének néz. Tudom ez már rigolya...Akiknél próbálkoztam nem igazán jött össze. Pedig nem tartom magam csunyának, senem esetlennek, butának..és mégis látom amit látok.

Talán csak túl magányos....és ez kihat a személyiségemre (olykor).

Egy társat szeretnék.

Egyébként többnyire tudjátok..meg van nálam az az izgulás ha leszólítok egy lányt és beszélgetünk..aztán van hogy elmulik, van hogy nem:)


2013. okt. 14. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A bezarkozas neha jot tesz (foleg ha vki introvertalt!), de ha tulzasba van vive az mar nem jo.

Igazabol neked kell nyitni az emberek fele, hisz te zarkoztal be. Nem varhatod el, h masok probalkozzanak helyetted, foleg ha te szeretnel vmit.

Neked kene a lanyokhoz menni, probalkozni. Ha visszautasit vki, az nem a te problemad, neki magasak az igenyei, vagy valoban nincs kozottetek semmi vonzalom vagy kozos.

De ez nem kudarc! Nem minden lany illik hozzad, es te sem illesz minden lanyhoz. Erdemes nem csak az arcot nezni, hanem azt is hogy

milyen annak a lanynak a szemelyisege, olyanokkal jobb probalkozni, akikkel mar beszelgettel,es latod h esetleg van kozos tematok v erdeklodesetek.

Vagy keresni olyan lanyokat akik ugyanazokat a hobbikat szeretik mint te.

Idobe telik talalni vkit, de sokszor a szerencse is segit,szoval bizni is kell.

Viszont tenni is kell, nem csak varni, persze nem gorcsosen akarni, es kozben turelmesnek kell lenni.


kitartast, turelemet es sok sikert!

2013. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!