Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves korom óta nem merem...

16 éves korom óta nem merem megnézni a heréimet, sem megfogni őket. Akkor begyulladt. Valaki segítsen kérem, könyörgök.25 vagyok és napi szinten rettegésben élek hogy mi van ha rákos vagyok?

Figyelt kérdés
azóta érzékeny, néha szúr, és mintha rosszul állna, nem tudom. szeretnék segítséget kérni abban hogy megnyugtassanak. félek hogy mi van ha az egyik elsorvadt? orvos még nem látta, akkor se3m, mert féltem bemenni a szüleim meg leszartak. tehát én anno azt éreztem egyik kisebb a másiknál. nem érdekel ha meg kell műteni, egyszerűen a napi szinten való rettegésből elegem van, szeretnék túl lenni ezen. segítsen valaki.
2013. okt. 16. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz sztem
2013. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
lehet nem ártana megmosni is néha és akkor nem tapadnale nem csodálkozok rajta ha csíp ha megfogni nem mered akkor nem is mosod? :O nem is értem ezt most
2013. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kizárt dolognak tartom, hogy elsorvadtak volna a heréid. Nem eszik olyan forrón a kását. Ettől függetlenül viszont mindenképpen menj el orvoshoz, ki kell vizsgálni, hogy mitől fáj.

Amúgy... ha 16 éves korod óta nem mered megfogni a micsodádat, akkor nem is mosod? :-/

A ráktól, sorvadástól stb. való értelmetlen rettegés a pszichiáterre tartozik. Érdemes lenne felkeresned egyet.

2013. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de mosom, csak nem nyúlok hozzá, szal erős sugárral csapatom 5 percig. de így is viszket néha :S
2013. okt. 16. 23:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, nézesd meg a heréid ÉS a fitymaletapadásodat (nem játék!!!) ÉS a csípős vizeletedet. Ez nagyjából mind urológushoz tartozik.


Azután pedig menj el pszichológushoz, mert súlyosan szorongó vagy. Valóban itt az ideje, hogy elkezdd az életed, különben elszalad melletted, és úgy fogsz visszanézni, hogy rettegve töltötted a fiatalságod.

2013. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hát nem csodálkozok hogy viszket meg csíp azt úgy nem lehet normálisan megmosni :O Szedd össze magad de nagyon gyorsan és merj hozzányúlni is most meg normálisan és utánna nézesd meg akkor! hererákod lett volna már nem beszélgetnénk itt
2013. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2017. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!