Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok. Pszicholog...

Pánik beteg vagyok. Pszichologushoz menjek, vagy pszichoterapeuához?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyikhez se agyban dől el ezért minek fizetni. Erősítsd meg magad és menj neki direkt annak amitől pánikolsz.
2013. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy: azt majd egy szakember megállapítja. Amúgy teljesen mindegy, melyikhez mész el a diagnózis felállításához.
2013. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már voltam.pánik beteg vagyok,de csak gyogyszert irtak fel.
2013. okt. 21. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:

A pszichoterapeuta olyan pszichológus, pszichiáter, stb. aki kiképzést kapott pszichés módszerekkel való kezelésre.

Pánikbetegséggel csak kiképzett terapeutához érdemes fordulni.

2013. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki nem fog tudni segíteni csak te saját magadon!
2013. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz hogy magamon csak én fogok tudni segiteni,ezzel tisztában vagyok.De ahoz hogy ezt megtegyem tudást,és módszert kellene szereznem.
2013. okt. 22. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég hányaveti hozzáállás, ha csak gyógyszert írnak fel. Amúgy beszélgetni bárkihez mehetsz, csak legyen nálad az ambuláns lapod! Amúgy hány éves vagy?
2013. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem vagy-vagy, a pszihológus egy végzettség, a terapeuta, aki egy adott módszer szerint kezel, a kettő többnyire azonos. Keress egy elfogadható árú, szimpatikus pszihológust és vele kezdj el egy terápiát, jelezve, hogy milyen gyógyszert kapsz, mióta, stb. Nem tudod megoldani magad, ez egy betegség, sokféle terápiája van, ezt majd mérlegeli az, akivel dolgozol a megoldásán. Kb. annyira tudod magad megoldani, mint egy cukorbeteg tudja inzulin nélkül beállítani a cukrát - sehogy.
2013. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemigaz nekem is sikerült, nem mondom hogy vèvleg ki lehet gyógyulni, egy folyamatos küzdes de a gyógyszerek sem segítenek ha leteszed erősebben jön vissza, akkor màr ingysn megoldom èn màs úgysem èrzi àt, tanulni nem elèg.
2013. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!