Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom felhőtlenül...

Miért nem tudom felhőtlenül jól érezni magam?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek bulizni, vagy bármit csinálni, mindig ott motoszkál az érzés, hogy magányos vagyok, hogy most épp nincs barátnőm, és ez rányomja a bélyeget minden estére. Mitől van ez, de ami fontosabb: hogyan tudnám magam jól érezni ? Tudatmódosító szerekkel hagyjatok.

2013. okt. 23. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez osszetettebb lehet annal amit kerdeztel.

Van-e koze annak ahhoz, hogy nem erzed jol magad pl, hogy negativan gondolkodsz magadrol, vagy a dolgokrol?

Mert ha igen, akkor valoszinu az az oka ,hogy nem erzed magad jol barhova mesz is.

2013. okt. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem mindig pozitív lenni.
2013. okt. 24. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor barátokkal mész bulizni. Akkor nem vagy magányos, hiszen vannak barátaid! Élvezd a velük töltött időt, a barátok is vannak olyan fontosak, mint egy társ.

Persze, természetes, hogy vágysz egy barátnőre, de ne görcsölj rá! Tudd jól érezni magad nő nélkül is! Lányokkal meg elég sok helyen ismerkedhetsz, neten is. Bulikban inkább ne, ott senki nem a legjobb arcát mutatja...

2013. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hiába okés minden, hiába vagyok barátokkal, olyankor is itt az az érzés. Ez a problémám :/
2013. okt. 26. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan barátod van, akivel komolyabb témákról, a legbelsőbb dolgaidról is tudsz beszélni?
2013. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van, de nem igazán szoktam.
2013. okt. 27. 10:00
 7/7 rebeca123 válasza:
Hát akkor keress egy társat magadnak.
2014. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!