Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérdésem a következő, tehetek...

Róka3 kérdése:

Kérdésem a következő, tehetek e feljelentést szándékos károkozás leépítés miatt, vagy kérhetek-e kártérítést miatta? Bővebben lent leírom, mire célzom!

Figyelt kérdés

Édesanyám, születésemtől fogva beteg, pszichiátriára jár, és gyógyszert szed, Pánikbeteg, de a pontos kórképet még nem tudom. a pontos információk, még nincsenek a birtokomban a kezelésekről, de úgy tudom elektrosokkot is kapott kezdetben de ez nem biztos!azután gyógyszerrel lőtték be neki, a mai napig lassan 30 éve nem sikerült kigyógyulnia belőle, az orvos meg egyfolytában variál a gyógyszerekkel.

A kérdésem a következő: Kiadják-e nekem a teljes kezelésről szóló dokumentumokat, a kezelés elejétől fogva.

Tehetek-e feljelentést kártérítést mert egyre rosszabb az állapota.Szándékos egészség károsításért, vagy nem tudom mi ennek a helyes megfogalmazása.

mit tehetek, mert ez így nem állapot, és csak rosszabb lesz!



2013. okt. 23. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnállak téged és az anyukádat is.

A mi családunkban is Volt egy pszichikai beteg nö, és azért sok esetben nem(vagy nem csak) a kezelések a hibásak.

Anyukád egyre idösebb lesz, és egyre rosszabb lesz a helyzet. Ami eddig Volt, nem hogy jobb lesz hanem mindig rosszabb és mindig nehezebb. Ha 30 éve tart a dolog, akkor még rosszabb lesz minél idösebb lesz. A gyógyszerekkel azért variál az orvos, mert a pszichés gyógyszereket a szervezet megszokja, az agy változik, és a gyógyszerek is azért jobbak lesznek, de másképp hatnak. mellékhatásaik pedig óriásiak, így az is rosszabbítja a helyzetet a sok sok év alatt.


Kicsit fura, hogy kártérítést akarsz, és nem anyukád sorsát megoldani.

Szerintem fogd magad és menj be az orvosához. Kérd meg hogy részletesen mondja el mi is a baja anyukádnak, mi történt vele az évek során, és mire van kilátás a jövöben. Majd ha egyetértesz vele köszönd meg neki. Ha nem kérd ki a lelelteit és menj el azakkal az infokkal egy másik orvoshoz, és kérdezd ki az ö véleményét.

2013. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy másik orvost kellene keresnetek, ha nem vagy megelégedve vele.

Jár rendszeresen pszichológushoz is? vagy csak pszichiáterhez gyógyszerért?

2013. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kártérítést nem magam vagy a pénz miatt teszem, hanem, hogy könnyebb legyen a helyzetünk, mrt komoly jövedelem kiesés van, e miatt a betegség miatt Heti kétheti kontrollra jár igen rendszeresen figyelik.

Itt nem csak ez a probléma, hanem a gyógyszerek miatt le van lassulva nem tud gondolkodni, el van hízva, meszesedik a nyaka, szívritmus zavara van.. stb. Ha nem kéne szednie ezeket a mérgeket azt mondom oké. Nem tudom mit lehetne tenni. A feljelentést pedig komolyan gondoltam, anyám nem tud önnállóan gondolkodni, bármit csinál balul sül el, nem tud koncentrálni, szerintem, felelősök az orvosok akik tömik ezekkel a mérgekkel, és folyamatosan épül, le,ez nem hiszem hogy így kéne működjön!

2013. okt. 24. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!