Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bármilyen céghez jelentkezek,...

Bármilyen céghez jelentkezek, tuti hogy heteken belül bejelentik a médiában, hogy leépítés lesz, egyáltalán milyen szektorban jellemző a létszámbővítés most?

Figyelt kérdés
Ez a 3. olyan cég sorozatban, ahova jelentkeztem és vagy közölték, hogy nagyon rosszul megy a szekér és nem vesznek fel mégse senkit (2. kör után ahol nagyon szimpatikusnak találtak és azt mondták, hogy nagyon szeretnének velem dolgozni), vagy a másik két hely esetén a médiában láttam pár nappal az interjú után, hogy leépítés/létszámstop van :-( nagyon el vagyok csüggedve. Amúgy ez 3 különböző szektor (az egyik az bank - ezt meg is értem). Közgazdasági főiskolai diplomával szeretnék elhelyezkedni 4 hónapja és emiatt nem jön össze, holott mindegyik helyre úgy mentem, hogy ismerős ajánlott be. Oda be se hívnak, ahol nincs ismeretségem. Van valaki esetleg hasonló cipőben?
2013. okt. 3. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!