Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amfetamin tartalmú tablettát...

Amfetamin tartalmú tablettát szedtem egy ideig. Mit lehet most tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Két hónapig szedtem ilyen szert, meg előtte más gyógyszereket, de azokat betegség miatt.

Letettem körülbelül egy hónapja. A hiányérzet, agresszió, hangulatingadozások elmaradtak. Viszont bármilyen gyógyszert szedek be, legyen az fájdalomcsillapító, vagy antibiotikum, ugyanazt a hatást idézi elő, mint az amfetamin. Ami lássuk be, elég idegesítő és feltűnő ugyebár.

Ezen hogy lehet segíteni? Esetleg pszichológus tud segíteni?

Elkeserít, mert azt hittem, ha a tablettát leteszem és utána leküzdöm a démonjaimat, csak a rám törő vággyal kell szembe néznem. Elkeserít, hogy pár napja egy egyszerű algoflex bevétele tönkretette a délutánomat és estémet egyaránt. :(


2013. okt. 23. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Probalkozz nem bevenni semmilyen gyogyszert most, bird ki nelkuluk.

Lehet, hogy a tudat az ,hogy bevettel vmilyen pirulat okozta a tuneteket.

1 honap az meg semmi, az addikcio meg ott lehet ennyi ido utan is, ha 2-3 honap utan is elojon ez,

akar egy c-vitamin bevetelekor, akkor mindenkepp kene vmi hivatalos segitseg.

2013. okt. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van így mert szedte ezeket a tablettákat egy ideig és valamilyen szinten megszokta, lelkileg inkább. Ezért mikor bevesz valamit olyasmit érez mint amikor azokat a bizonyos tablettákat tartotta a kezében. Placebo hatás.
2013. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!