Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sürgős! Milyen tablettá...

Nagyon sürgős! Milyen tablettát ajánlanátok depresszióra?

Figyelt kérdés
Amihez nem kell recept, de hatásos. A családunk felbomlása a tét! Orvoshoz nem akart menni a férjem, de azt mondta, hogy beveszi a gyógytabit ha veszek neki. Nagyon sürgős!!!
2013. márc. 11. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Depresszióra nincs recept nélküli gyógyszer.
2013. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gyógynövény cucc?
2013. márc. 11. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Valeriana, Sedatif PC, Hova, Sedacur forte


Ezek gyógynövény alapú nyugtató és feszültségoldó készítmények. Ha a férjednek tényleg depressziója van, akkor ezek nem sokat fognak segíteni, de talán dolgozik majd a placebó hatás.

2013. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a férjednek depressziója van. Ez már orvosi kategória, ránézésre nem is lehet megállapítani. Valódi gyógyszert is csak pszichiáter írhat fel. Legalább arra vedd rá a férjedet, hogy a háziorvoshoz menjen el, és mondja el a problémáját. Ő tud felírni elsőként hatásos nyugtatót. Ha pedig ez kevés, elküldi pszichiáterhez. Úgy hidd el nekem, ez nem játék!
2013. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha depressziója van, nem nyugtatóra van szüksége, hanem antidepresszánsra.


Az orbáncfű nekem mindig bevált. Teából a 2 grammosat vedd, de létezik kapszula is. (utóbbit nem próbáltam)

2013. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No, ez a beteg is meggyógyult!
2013. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hova filmtabletta.

de ami engemteljesen helyrehozott az a citromfu tea volt!

2013. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki diagnosztizálta nála a depressziót? rám a háziorvosom, mondta, hogy az vagyok amikor áttétes limfómám volt, és a lépem miatta odaveszett
2014. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!