Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történhetett ez? Normáli...

Miért történhetett ez? Normális, vagy megint/még mindig beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult helyzet. Az van, hogy régebben kicsit félénk voltam, ami hatalmas szociális fóbiává változott az évek során, és elég komoly következményei lettek (önvagdosás, szorngás, fóbiák egész sora...), viszont kb fél éve szinte semmi bajom nem volt, nem vágtam meg magam, be tudtam szállni a liftbe vagy a buszra, vagy egyáltalán utcára lépni anélkül, hogy görcsben lennék.

Viszont ma bementem egy könyvesboltba, ami tele volt emberekkel, és kb 10p. után nagyon melegem lett (az üzletben volt légkondi), elszédültem, alig kaptam levegöt és úgy szúrt a mellkasom, hogy nem bírtam lélegezni. Akkor most mi van? Meggyólgyultam, és ez valami más lehetett, vagy nincs rendben minden körülöttem?



2013. aug. 20. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánikroham?..biztos, h előjöhet a fent írtak után..szerintem még egy úgymond egészséges embernél is bármikor előfordulhat ilyen.
2013. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!