Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ember megtud változni?

Egy ember megtud változni?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon magányos vagyok,egy megmaradt barátom van,ő is sokat a b.nőjénél,így nagyon ritkán tudunk összefutni, a többiek tabuk,ők is megállapodtak.Most ott tartok,hogy szó szerint akár mikor dögre unom magam,nem tudok mit csinálni,és ami a legrosszabb,az azt,hogy nincs kivel.Tavaly volt egy lány a nyaralson,aki "felszedett engem" de hamar vége lett annak is.Nevetni egy fenségeset amikor nem érdekelt semmi,már nem emlékszem mikor nevettem utoljára,egy 10 év bőven van.A munkahelyen is örülök ha lejár a munkaidő,szal szívás van.lehet vmit tenni?volt már vki hasonló helyzetben??Mit tegyek,mit javasoltok,hogy jobb életem legyen??

27\F


2013. okt. 30. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy csomó minden van, amit kipróbálhatsz! :) Menj el egy koncertre, vagy ülj be egy kávézóba, ismerkedj új emberekkel, új környezettel. Ha nem teszel semmit, és csak várod, hogy történjen valami, úgysem fog, ezért kell cselekedni. Már az is valami, ha elmész futni, hidd el, a parkban is találkozhatsz kedves arcokkal. Említetted, hogy dolgozol… Biztos, hogy ott is vannak hozzád hasonló emberek, csak meg kell találni velük a közös hangot. A régi barátok, attól még, hogy megállapodtak, nem felejtettek el, 1000%, hogy szívesen csinálnának veled közös programokat. A nevetésre pedig egy csomó megoldás van, bár igaz, hogy mindenkinek más tetszik. Kezdetnek ott vannak a YouTube-os videók, de ha kettő legyet akarsz ütni egy csapásra, elmehetsz moziba is, ahol ismerkedhetsz is, és megnézhetsz egy vicces vígjátékot is. A lényeg, hogy próbálj ki új és más dolgokat, mozdulj ki, és… érezd jól magad. Meg lesz az eredménye! Kitartás! :)
2013. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyedül,hogy ismerkedik egy férfi ha új társaságot keres??Én ezt mindig úgy képzeltem el,hogy visszahúzódnak,mert b..inak hiszik az ilyen embert aki férfiakkal "ismerkedik" úgymond.
2013. okt. 30. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el sörözőbe, ott biztos nem néznek homárnak! :D Ha szurkolsz az egyik focicsapatnak, és közben megkérdezed, mondjuk egy jó kis káromkodással megfűszerezve, hogy miért játszik ilyen rosszul XY, már haladás. De ha nem akarsz ismerkedni új helyeken, akkor keresd fel az elkötelezett barátaidat. Egy házasságkötés vagy egy barátnő miatt nem váltak tabuvá.
2013. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért nem mondom,hogy nehezemre megy egy két szőt ejteni vkivel,de nem is akarok egyedül lemenni kocsmázni,az olyan alkoholistás féle,ha egyedül megy le az ember
2013. okt. 30. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
"Keresd fel az elkötelezett barátaidat. Egy házasságkötés vagy egy barátnő miatt nem váltak tabuvá."
2013. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sportolj! A testmozgás egyébként is jót tesz a lelkivilágnak! Pl.: mit szólnál valami küzdősporthoz, ott levezetheted a feszültséget meg még emberek között is vagy. Ja, és legyen háziállatod!!!(nagyon sokat tudnak segíteni szerintem)
2013. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!