Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (érdekesség) ez igaz a skizofr...

(érdekesség) ez igaz a skizofrénekről-tudathasadásosokról?

Figyelt kérdés

A multiplex személyiségzavart gyakran összekeverik a skizofréniával, vagy a tudathasadás formáival..

A többszemélyűség hatására éles pszichológiai és fiziológiai különbségek is felléphetnek. Mindegyik személyiségnek külön neve és kora van, sőt arckifejezésük, néha a hajuk, SZEMÜK SZÍNE!

olvastam azt is, hogy jobb kezesek másik énje lehet balkezes és megváltozhat a várnyomásuk is, ez oké

na de a szem szín az, hogy tud(na) megváltozni??

vagy ők látják másnak magukat? pl én ilyen betegségben szenvednék és a barna szemem kéknek látnám mikor a másik énem jönne elő?

több oldalon is köztük a wikipédián is olvastam róla. Tudom, hogy a wiki sem 100százalékos de nem csak ott olvastam róla és ez nekem nagyon érdekes.

mit szóltok hozzá?



2013. nov. 1. 21:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
billy milligan nevét tessék beírni a googleba, könyvet, ami róla szól elolvasni :)
2013. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!