Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az utóbbi hónapokban kifejezet...

Az utóbbi hónapokban kifejezetten ingerlékeny vagyok. Elég egy apró probléma is ahhoz, hogy kiboruljak és őrjöngeni kezdjek. Miért vagyok ilyen ingerlékeny, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 14:19
 1/9 anonim válasza:
Megvan rá az esély hogy a hormonjaid befolyásolják ezen tüneteket. De ez ellen nem tudsz sajnos tenni.. Viszont ha keveset alszol és alig foglalkozol magaddal, akkor ezek gyakoribbá válhatnak és gyakrabban ugrasz neki a barátaidnak, bármit is mondanak neked(például). Azt tudom javasolni, kicsit pihenj, törődj magaddal, esetleg ha érzed, hogy rossz periódusban vagy menj el és sétálj egy jót;) Nekem szokott segíteni.
2012. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz, lehet, hogy egy elfojtott érzelem vagy agresszió állhat a hátterében. Biztos segít, ha elmondod a problémáidat szakembernek.
2012. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nikiiiiiiiiiiiiiiiii válasza:
En nem hinnem h rogton orvoshoz kene rohannod, probalj meg kicsit tobbet pihenni, es keress egy olyan hobbit/elfoglaltsagot amivel ki tudsz kapcsolodni neha. Akarmennyit tanulsz/dolgozol, idod kell szannod sajat magadra, ha nem igy teszel, az az egeszsegedre es a kornyezetedre is kihat. Ha ezzel nem jarsz sikerrel, tenyleg beszelj egy szakertovel!
2012. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem is voltak hasonló gondjaim, de egy fél éve hetente 3-szor jógázok, és olyan, mintha kicseréltek volna, teljesen új ember lettem, a tieidhez hasonló problémáim is pár hét után teljesen elmúltak :)
2012. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szociol Anna válasza:
Az ingerlékenység sokszor a stressz és a fáradtság tünetei. Szerintem nézz meg egy romantikus filmet, egyél sok csokit és aludj több mint 12 órát. :)
2012. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Próbáld meg levezetni valahogy felgyülemlett stressz: sportolj, paint ballozz, pihend ki magad és gondold végig milyen belső lelki oka van, majd próbáld azt is helyretenni.
2012. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ér sokkal több stressz, mint régebben. Attól félek, valami komoly idegrendszeri problémám lehet. Lehetséges ez, vagy csak túlreagálom?
2012. nov. 21. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szedsz antidepresszánsokat, akkor azok okozhatják. Ha nem, akkor pedig túlreagálod. Próbálj meg relaxálni minden nap pár percet. Sokat segíthet.


Idegrendszeri probléma nem ilyen tünetekben jelentkezik.

2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
terhes vagy tuti!!!!!! szüld meg!!!
2012. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!